Puella vs aviváž

POČAS CELEJ SÚŤAŽE DOPRAVA ZADARMO

Prečo práve Puella?

Vhodné pre
alergikov

 

Doprava
zadarmo

 

Doručenie
do 3 dní

 

Zákaznícka
podpora

Dbáme na poctivé zloženie a kvalitu našich produktov

neobsahuje
ťažké kovy

vegan
a cruelty free

bez nanolátok
a mikroplastov

bez
parabénu

Bezkonkurenčná náhrada aviváže

Naše parfumy na pranie sú koncentrované a vyrobené na olejovej báze s vysokým percentom vonných olejov. Puella parfumy na pranie sú bezkonkurenčnou náhradou za bežnú aviváž a predstavujú výhodnú voľbu pre zákazníkov, ktorí chcú dosiahnuť kvalitné výsledky a zároveň ušetriť peniaze. Oproti bežným avivážam sa naše produkty osvedčujú ako ekonomická alternatíva.

Intenzívna a dlhotrvajúca vôňa

Naše parfumované náhrady za aviváž majú jednoznačný cieľ - priniesť Vám kvalitu a intenzívnu vôňu, ktorá vydrží dlho a to už od prvej dávky. Naše náhrady za aviváž sú dokonca najviac koncentrované vo svojom druhu, keď ich porovnáte s konkurenciami v našom segmente.

Môžete sa spoľahnúť na to, že Puella náhrada za aviváž Vám poskytne najvyššiu úroveň vône, ktorá vydrží dlhšie ako u akýchkoľvek iných značiek. Bielizeň bude po vypraní s použitím Puella parfumov na pranie taktiež neuveriteľne jemná na dotyk a po vypraní je bielizeň vhodné sušiť aj pomocou sušičky.

Rozmanitosť vôní

S našimi PUELLA parfumami na pranie máte možnosť vybrať si z nášho širokého spektra vôní. Nech už preferujete sladkú levanduľu a vanilku z First Dream, sviežu kombináciu kvetov a citrusov z JaLu, exotickú vôňu kvetu Ylang Ylang z Double Y, ovocno-korenistý zážitok z Emija, alebo kvetinovo-ovocnú esenciu z Frayo, či najsladšiu vôňu ovocno-kvetinovú z Queenka. Náš výber vôní uspokojí každého.

Pracie parfumy VS bežné aviváže

Pri používaní bežných aviváží sa často stáva, že musíte zvýšiť dávku až dvojnásobne alebo dokonca ešte viac, aby ste dosiahli požadovaný efekt. Toto však môže mať negatívny vplyv, ako napríklad zahlcovanie práčky a upchávanie vlákien bielizne. Navyše, priemerná dávka bežnej aviváže Vás tak môže stáť až 0,45 € za každé pranie.

Puella je cenovo najvýhodnejšou voľbou v porovnaní nielen s bežnou avivážou, ale aj s inými olejmi určenými na pranie. S našimi produktmi si môžete byť istí, že Vaša bielizeň bude voňavá a osviežujúca dlhú dobu po praní. Naše najvýhodnejšie a najväčšie balenie, ktoré je dostupné za neuveriteľných 0,26 € na jednu dávku, je určené pre 100 praní a jeho celková váha je len 0,515 kg (v skladnom 500 ml balení).

Príbeh značky
Puella

Hodnotenie

Návod na
použitie

Často kladené
otázky

Doprava

Späť do obchodu