Nemôžete vyplniť toto pole

Hodnotenie obchodu

Priemerné hodnotenie obchodu je 5,0 z 5 hviezdičiek. 15858 hodnotení
5
15770x
4
71x
3
5x
2
3x
1
9x

Zanechajte hodnotenie

Nevypĺňajte toto pole:

Ako by ste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnotenie od 1 do 5 hviezdičiek, kde 1 je najhoršie a 5 najlepšie.

Bezpečnostná kontrola

Výpis hodnotení

JK Avatar autora Jaroslav Kollár Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 04.03.2026
Rýchlosť doručenia. Pekná vôňa
JS Avatar autora Janka Schwarz Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 04.03.2026
Rychle dorucenie,skvela vona, super-ze su tie testovacie balicky.
PH Avatar autora Pavla Hauerova Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 03.03.2026
Produkt krasne prevonia celý byt som veľmi spokojná
EV Avatar autora Eva Volčková Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 02.03.2026
Maximálna spokojnosť.
GB Avatar autora Gabriela Baštrnakova Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 01.03.2026
Produkt krasne vonia som spokojna
MM Avatar autora Marek Matula Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 28.02.2026
Veľká spokojnosť a rýchle doručenie.
PK Avatar autora Patricia Kadnarova Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 28.02.2026
BK Avatar autora Beata Kocková Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 27.02.2026
S Puellou som spokojna, prádlo pekne vonia, ked operiem zaclony vonia cely dom
MB Avatar autora Michaela Balogova Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 27.02.2026
Som maximálne spokojná
M Avatar autora Martina Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 26.02.2026
Maximálna spokojnosť ,pre mňa modrá Emija láska 🫶
G Avatar autora Gabriela Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 26.02.2026
MR Avatar autora Milota Rosenbaumová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 25.02.2026
Som veľmi spokojná , som Váš dlhoročný zákazník.
AF Avatar autora Andrea FRICKOVÁ Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 25.02.2026
Odporúčam
KN Avatar autora Katarina NZ Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 25.02.2026
Voňavé karty sme si kúpili prvýkrát, som rada, že som na ne natrafila. Veľmi pekne a príjemne rozvoniavajú. Už sa teším na ďalšiu objednávku, vyskúšame ešte čistiaci prostriedok.
DH Avatar autora Dominika Henyigová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 25.02.2026
Som veľmi spokojná milujem každú jednu vôňu nekupujem už nič iné ❤️❤️❤️❤️❤️
MP Avatar autora Marta Petrigalova Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 25.02.2026
M Avatar autora Monika Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 25.02.2026
Maximálna spokojnosť s týmto e-shopom ❤️ Už po prvej objednávke som vedela, že som tu nenakúpila naposledy. Parfémy na pranie sú naozaj intenzívne, dlhotrvajúce a nádherne voňajú – vôňa sa drží na oblečení aj niekoľko dní a dokonca ju cítiť aj v celej skrini. Prádlo je svieže, jemné a pôsobí luxusne, akoby bolo vypraté v profesionálnej práčovni. Veľmi milo ma prekvapilo, že vôňa sa nešíri len z oblečenia, ale prevonia aj celý náš domov. Keď suším prádlo, celý byt nádherne rozvonia a vytvára pocit čistoty a pohody. Každá návšteva si hneď všimne, ako krásne to u nás vonia.
AB Avatar autora Alexandra Bieliková Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 25.02.2026
MS Avatar autora Magdalena Sopkova Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 25.02.2026
KB Avatar autora Katarina Bohmova Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 25.02.2026

Ovládacie prvky výpisu

15858 položiek celkom