Peny do kúpeľa

Puella peny do kúpeľa sú dokonalou voľbou pre tých, ktorí túžia po príjemnom a relaxačnom kúpeľnom zážitku. Tieto očarujúce peny sú navrhnuté tak, aby vaša kúpeľová voda bola plná sviežej vône a dotyku luxusu.

Peny ponúkajú širokú škálu úchvatných vôní, na ktoré ste zvyknutí z našich Puella produktov. Od jemnej vanilky s levanduľou po osviežujúce citrusy a exotické ovocné vône – máme pre vás všetko, čo potrebujete pre dokonalý zážitok podľa vášho štýlu.

S Puella penami do kúpeľa sa bežná rutina stane potešením a radosťou pre každého člena rodiny. Ich výnimočná formula oživuje, a zároveň hydratuje a zjemňuje vašu pokožku. Stačí pridať malé množstvo peny do kúpeľa a okamžite sa ponoríte do rajského zážitku, ktorý vás obklopí voňavým objatím.

Ak hľadáte originálny dar pre vašich blízkych, môžete siahnuť po darčekových balíčkoch Puella parfumov na pranie. Ak máte otázky týkajúce sa našich produktov, prejdite na Často kladené otázky a nájdite všetky potrebné odpovede. 

Vstúpte do sveta Puella a nechajte sa pohltiť luxusnou vôňou a nekonečnou pohodou.

 

Cena

01
101

Značky

Zobrazených položiek: 1
Puella pena do kúpeľa
Akcia
od 0,99 €–30 %
od 0,99 €

Peny do kúpeľa s mega penivým efektom vo všetkých vašich  obľúbených vôňach. Uvoľnite sa vo vani a vychutnajte si dokonalý relax s našimi penami do kúpeľa. Vyberte si svoju...

BATH_FD
1 položiek celkom
Späť do obchodu