Peny do kúpeľa

Puella peny do kúpeľa sú dokonalou voľbou pre tých, ktorí túžia po príjemnom a relaxačnom kúpeľnom zážitku. Tieto očarujúce peny sú navrhnuté tak, aby vaša kúpeľová voda bola plná sviežej vône a dotyku luxusu.

Peny ponúkajú širokú škálu úchvatných vôní, na ktoré ste zvyknutí z našich Puella produktov. Od jemnej vanilky s levanduľou po osviežujúce citrusy a exotické ovocné vône – máme pre vás všetko, čo potrebujete pre dokonalý zážitok podľa vášho štýlu.

S Puella penami do kúpeľa sa bežná rutina stane potešením a radosťou pre každého člena rodiny. Ich výnimočná formula oživuje, a zároveň hydratuje a zjemňuje vašu pokožku. Stačí pridať malé množstvo peny do kúpeľa a okamžite sa ponoríte do rajského zážitku, ktorý vás obklopí voňavým objatím.

Ak máte otázky týkajúce sa našich produktov, prejdite na Často kladené otázky a nájdite všetky potrebné odpovede. Vstúpte do sveta Puella a nechajte sa pohltiť luxusnou vôňou a nekonečnou pohodou.

 

Doprava zadarmoUžite si nákupy bez ďalších nákladov

Cena

01
101

Značky

Zobrazených položiek: 1
Puella pena do kúpeľa
Akcia
od 0,99 €–30 %
od 0,99 €

Peny do kúpeľa s mega penivým efektom vo všetkých vašich  obľúbených vôňach. Uvoľnite sa vo vani a vychutnajte si dokonalý relax s našimi penami do kúpeľa. Vyberte si...

BATH_FD
1 položiek celkom
Späť do obchodu