Hodnotenie obchodu

Priemerné hodnotenie obchodu je 5,0 z 5 hviezdičiek. 15913 hodnotení
5
15824x
4
72x
3
5x
2
3x
1
9x

Zanechajte hodnotenie

Nevypĺňajte toto pole:

Ako by ste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnotenie od 1 do 5 hviezdičiek, kde 1 je najhoršie a 5 najlepšie.

Bezpečnostná kontrola

Vložením hodnotenie súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov

Výpis hodnotení

PG Avatar autora Patrik Gutek Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 07.05.2023
Odporúčam každému
DB Avatar autora Daniela Bakajsová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 07.05.2023
Som veľmi spokojná, krásne vône a rýchle doručenie.
IK Avatar autora Iveta Kralikova Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 07.05.2023
DJ Avatar autora Denisa Juhász Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 06.05.2023
DN Avatar autora Dana Nagyova Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 06.05.2023
KM Avatar autora Kamila Maleckova Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 06.05.2023
J Avatar autora Jakub Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 06.05.2023
SN Avatar autora Silvia Nagyova Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 06.05.2023
Rychle dodanie. Krásne vône.
ĽP Avatar autora Ľubomír Pataky Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 06.05.2023
Tovar dorazil rychlo, a vôňa je príjemná, dlho udrží. Odporúčam.
DM Avatar autora Denisa Maslova Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 06.05.2023
Rýchle dodanie, všetko ok...odporucam
AH Avatar autora Andrea Husáriková Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 06.05.2023
Rýchle dodanie, super. Odporúčam.
KV Avatar autora Klaudia Vajová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 06.05.2023
Rychle dodanie. Krásne vône parfémov na prádlo.
AK Avatar autora Adriana Kovacikova Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 06.05.2023
Som spokojna
RS Avatar autora Romana Sumegova Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 06.05.2023
Odporúčam
MK Avatar autora Miroslava Kršiaková Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 06.05.2023
Som spokojná, dodanie bolo rýchle a produkty výborné, prevoňali mi celý byt. (trochu pridávam aj pri umývaní podlahy)
AP Avatar autora Andrea Pisettova Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 06.05.2023
Super vone velmi odporucam
JT Avatar autora Ján Tkáč Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 06.05.2023
Skvelá vôňa super produkt
KF Avatar autora Katarína Fogošová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 06.05.2023
Vsetky vone su super, pradlo pekne prevonaju.
KB Avatar autora Kveta Boďová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 06.05.2023
MH Avatar autora Milan Hrušovsky Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 06.05.2023
Odporúčam pekne vône dlho držia vôňu prádlo dlho vydrží voňavé

Ovládacie prvky výpisu

15913 položiek celkom