Kariéra v Puelle

Kto sme?

PUELLAvone.sk je mladý e-shop s medzinárodnou pôsobnosťou. Značku Puella si každý spája predovšetkým s parfumami na pranie. Od nášho založenia v roku 2020 sme však naše portfólio rozšírili o viaceré parfumované produkty na starostlivosť o telo a domácnosť, vďaka čomu sme sa stali jednotkou na trhu. Prevádzkujeme deväť e-shopov v rôznych európskych krajinách a máme viac ako 700 tisíc spokojných zákazníkov.

 

Za naším úspechom je hlavne šikovnosť a nadšenie našich zamestnancov a tiež neustála snaha o spoločný rast, rozvoj a zlepšovanie. Ceníme si ich prácu a snažíme sa vytvárať stabilné a príjemné pracovné prostredie a výhodné pracovné podmienky. 

 

Preto ak máš chuť sa stať sa členom mladého dynamického kolektívu, pridaj sa k nám. Na našom pracovisku vždy vládne pozitívna atmosféra, snažíme sa vychádzať si navzájom v ústrety a spoločne pracovať na raste spoločnosti.

 

U nás nájdu uplatnenie ľudia vo viacerých oblastiach: zákaznícka podpora, sociálne siete, grafika, marketing, sklad.

 

 

Benefity, ktoré ponúkame pre vás

.

Konštruktívne prostredie a dobrý kolektív

.

Firemné podujatia a teambuildingy

.

Zamestnanecké zľavy

.

Možnosť preplatenia vzdelávacích kurzov

 

 

Otvorené pozície

Nájdite svoju vysnívanú pozíciu a staňte sa súčasťou nášho kolektívu:

 

Momentálne nemáme žiadnu voľnú pracovnú pozíciu

V súčasnosti nemáme žiadne voľné pracovné miesta. Ak máte záujem pracovať pre našu spoločnosť v budúcnosti, neváhajte a pošlite nám svoj životopis na e-mailovú adresu: HR@puellavone.sk

 

 

 

Späť do obchodu