Často kladené otázky


ČASTO KLADENÉ OTÁZKY
 

AKÉ JE DÁVKOVANIE:

Do nádoby na aviváž stačí naliať 5 ml koncentrátu a do práčky vložiť 4 kg bielizne (5 ml zodpovedá množstvu plného vrchnáka pri našich 500 ml
a 250 ml fľašiach alebo dvoch vrchnáčikov pri 50 ml fľaši; pri jednorazových vzorkách je celý obsah sáčku 5 ml)

Pomer 5 ml koncentrátu/4 kg je odporúčané dávkovanie, pri ktorom si zákazník môže podľa potreby upraviť intenzitu vône znížením/navýšením dávky pre slabší/silnejší prejav vône.

Pre podrobné pokyny o dávkovaní a odporúčaniach pri používaní našich produktov, navštívte prosím stránku Návod dávkovania

 
NEPOZNÁM VÔNE PUELLA, KTORÚ VÔŇU BY STE MI ODPORUČILI?

Na začiatok by sme Vám odporučili jednorazové vzorky všetkých vôní, ktoré ponúkame v sete 6 ks 

Po vyskúšaní vzoriek si vyberiete vôňu, ktorá Vám najviac sadne a následne si viete objednať väčšie balenia.

 

JE PUELLA VHODNÁ AJ DO SUŠIČKY?

Po praní bielizne s našimi produktami je možné ju sušiť aj v sušičke, pretože nestratí svoju vôňu ani po usušení.

 

AKÁ JE DOBA DORUČENIA?

Ak si objednávku vytvoríte v pracovný deň do 14:00 hod. na tovar, ktorý je skladom, Vašu objednávku zabalíme a odošleme ešte v daný deň. Balíček bude za 1-3 pracovné dni u Vás. Za určitých okolností, napríklad počas sviatkov, môže doručenie trvať dlhšie.

 

AKÉ SPÔSOBY DOPRAVY PONÚKATE?

Ponúkame dopravu priamo na zvolenú adresu kuriérom, na výdajné miesta ale aj do samoobslužných výdajných boxov. Viac informácií nájdete na stránke Doprava a Spôsob platby.

 

OD AKEJ SUMY JE DOPRAVA ZADARMO?

Doprava je zadarmo pri objednávkach nad 87,99 € (netýka sa to poplatku za dobierku). Viac informácií nájdete na stránke Doprava a Spôsob platby.

 

MÁTE NEJAKÉ AKTIVITY PRE ZÁKAZNÍKOV?

Na našich sociálnych sieťach Facebook a Instagram často robíme súťaže o naše voňavé produkty a zdieľame s Vami rôzne tipy, články a blogy o zaujímavostiach značky PUELLA.

 

KTORÝ PRODUKT BY STE ODPORUČILI AKO DARČEK?

Ak si nie ste istý, aká vôňa by sa páčila obdarovanému, odporúčame si vybrať niektorú z rôznych veľkostí darčekových krabičiek, ktoré nájdete na našom e-shope v sekcii darčekové krabičky.OTÁZKA NA ZLOŽENIE PARFUMU NA PRANIE?

Naše parfumy na pranie vynikajú tým, že na rozdiel od bežných aviváži nezanášajú práčku, neupchávajú vlákna bielizne a neporušujú tak jej funkčnosť. Navyše, ich zloženie obsahuje vysoké percento vonných olejov, čo zabezpečuje intenzívnu a dlhotrvajúcu vôňu.

PUELLA – Parfumy na pranie neobsahujú:
Ťažké kovy, Znečisťujúce reziduá, Dioxán, SVHC, Parabény, PBT/vPvB látky, Mikroplasty ani nanolátky.

Produkt taktiež disponuje označením: Cruelty free a Vegan.
Neobsahuje zložky živočíšneho pôvodu a nebol testovaný na zvieratách.
VIETE PREČO SÚ PRODUKTY PUELLA DOSTUPNÉ IBA NA NAŠOM E-SHOPE A NIE V BEŽNÝCH OBCHODNÝCH REŤAZCOCH?

Radi by sme vám poskytli odpoveď na túto otázku a vysvetlili, prečo sme sa rozhodli implementovať túto stratégiu:

  • Jeden z hlavných dôvodov je, že si veľmi potrpíme na kvalitu našich produktov. Na prvom mieste sme sa rozhodli udržať priamy vzťah so zákazníkmi a poskytnúť im najlepšiu možnú skúsenosť pri nákupe. Vytvorením vlastného e-shopu sme schopní komunikovať priamo s vami, reagovať na vaše otázky a poskytnúť osobný a individualizovaný prístup. Veríme, že takto dokážeme naplniť vaše očakávania a zabezpečiť vašu maximálnu spokojnosť.

  • Dôležitým faktorom je aj udržateľná kvalita našich produktov. Venovali sme veľa času a úsilia výberu najkvalitnejších surovín a zabezpečeniu, že naše produkty spĺňajú najvyššie štandardy. Veríme, že týmto spôsobom udržíme vysokú úroveň kvality a poskytneme vám iba to najlepšie.

  • Okrem toho, ponúkanie produktov výlučne prostredníctvom e-shopu nám umožňuje udržať ceny stabilné a prístupné. Úspory, ktoré dosiahneme v oblasti prevádzky a distribúcie, následne investujeme do zlepšovania kvality našich produktov a poskytovania tak lepšej hodnoty za vaše peniaze.

    Dúfame, že sme vám touto odpoveďou vysvetlili naše dôvody a ukázali, že nám naozaj záleží na vás ako našich zákazníkoch a na kvalite našich produktov. Ak máte akékoľvek ďalšie otázky, neváhajte nás kontaktovať. Sme tu pre vás a radi vám zodpovieme akékoľvek Vaše otázky.
parfumy na pranie
Parfumy na pranie
Prejsť na kategóriu →
pena na pranie
Peny do kúpeľa
Prejsť na kategóriu →
vzorky na vyskusanie
Vzorky, darčekové balenia
Prejsť na kategóriu →
Späť do obchodu