Veľkoobchodná spolupráca

Máte záujem o spoluprácu?

Veľkoobchodná spolupráca (kamenné obchody)

Máte svoj kamenný obchod a túžite prilákať nových zákazníkov pomocou našej značky? PUELLA parfumové oleje na pranie vnášajú do každodenného života pocit luxusu, pričom každý parfum je vytvorený z najkvalitnejších zložiek. Naša značka ponúka širokú škálu vôní od citrusových, až po zmyselné drevité tóny. Spoluprácou s PUELLA obohatíte svoj sortiment a získate nových zákazníkov. Ak sme Vás zaujali, neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom e-mailu  support@PUELLAvone.sk Radi Vám poskytneme podrobnejšie informácie. Vaša PUELLA.


Máte svoj kamenný obchod a túžite prilákať nových zákazníkov pomocou našej značky? PUELLA parfumové oleje na pranie vnášajú do každodenného života pocit luxusu, pričom každý parfum je vytvorený z najkvalitnejších zložiek.
Naša značka ponúka širokú škálu vôní od citrusových, až po zmyselné drevité tóny.

Spoluprácou s PUELLA obohatíte svoj sortiment a získate nových zákazníkov. Ak sme Vás zaujali, neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom e-mailu: support@PUELLAvone.sk  Radi Vám poskytneme podrobnejšie informácie. Vaša PUELLA.Máte svoj kamenný obchod a túžite prilákať nových zákazníkov pomocou našej značky? PUELLA parfumové oleje na pranie vnášajú do každodenného života pocit luxusu, pričom každý parfum je vytvorený z najkvalitnejších zložiek. Naša značka ponúka širokú škálu vôní od citrusových, až po zmyselné drevité tóny. Spoluprácou s PUELLA obohatíte svoj sortiment a získate nových zákazníkov. Ak sme Vás zaujali, neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom e-mailu  support@PUELLAvone.sk Radi Vám poskytneme podrobnejšie informácie. Vaša PUELLA.

Si influencer a máš záujem o spoločnú spoluprácu?
Drahí potenciálni influenceri,
 
chceme s vami zdieľať dôležité informácie o našich podmienkach spolupráce. Sústreďujeme sa na vôňu, starostlivosť, pranie a pocit luxusu. Chceme spolupracovať s tými, ktorí naozaj zdieľajú našu lásku k našim produktom a hodnotám, ktoré reprezentujeme. Rozumieme, že mnohí z vás majú podobné záujmy a je pre nás rovnako dôležité, aby vaši priaznivci alebo fanúšikovia zdieľali tieto hodnoty taktiež. Pri výbere partnerov na spoluprácu uprednostňujeme a kladieme dôraz na:
 
1. Dosah a počet fanúšikov má presahovať číslo 50 000
2. Cieľová skupina sú ženy nad 25r.
3. Štatistiky vášho profilu za posledných 30 dní (obsah a ako sa vaša komunita reaguje)
4. Preferujeme dlhodobé spolupráce
5. Platformy: TikTok, Instagram (video+foto)
 
 
Preto, ak máte záujem o spoluprácu s nami, radi by sme sa bližšie pozreli na vašu platformu, obsah a ako sa vaša komunita angažuje. Chceme, aby naša spolupráca bola vzájomne prospešná a autentická.
 
Ak sa domnievate, že spolu môžeme vytvoriť hodnotný obsah a posilniť našu značku, pošlite nám vašu predstavu o spolupráci aj s vašimi štatistikami na e-mail: miroslava.lesnanska@puellavone.sk  Radi si s vami prejdeme všetky podrobnosti.
 

Drahí potenciálni influenceri, Chceli by sme vám poskytnúť dôležité informácie o našich podmienkach spolupráce. Uvedomujeme si, že mnohí z vás zdieľajú naše záujmy, avšak chceli by sme vám pripomenúť, že pred kvantitou uprednostňujeme pri výbere partnerov na spoluprácu nasledovné: 1. Je pre nás predovšetkým dôležité, aby tieto zaujmi zdieľali aj vaši priaznivci, v resp. fanúšikovia. 2. Dosah a počet fanúšikov má presahovať číslo 30.000 3. Do emailu pre žiadosť o spoluprácu potrebujeme aj informácie ako: Váš cenník, štatistiky dosahu. Sústreďujeme sa na vôňu, starostlivosť, pranie a pocit luxusu. Je pre nás veľmi dôležité nájsť influencerov, ktorí majú priaznivcov s podobnou vášňou a hodnotami ako sú tie naše. Vieme, že záujmy vašich fanúšikov a ich profil je rovnako dôležitý ako ich kvantita. Chceme spolupracovať s tými, ktorí naozaj zdieľajú našu lásku k našim produktom a hodnotám, ktoré reprezentujeme. Preto, ak máte záujem o spoluprácu s nami, radi by sme sa bližšie pozreli na vašu platformu, obsah a ako sa vaša komunita angažuje. Chceme, aby naša spolupráca bola vzájomne prospešná a autentická. Ak sa domnievate, že spolu môžeme vytvoriť hodnotný obsah a posilniť našu značku, neváhajte nás kontaktovať, aby sme mohli prejednať možnosti spolupráce a to na emaily: (email)

  

 

Späť do obchodu