Ako dávkovať Puella parfum na pranie v prípade, že vlastním pračku s funkciou AutoDose – automatické dávkovanie aviváže?

Puella parfum na pranie je vysoko koncentrovaný, preto je jeho dávkovanie v porovnaní s bežnými avivážnymi prostriedkami niekoľkonásobne nižšie. Automatické dávkovanie práčky je preto potrebné nastaviť tak, aby predvolené množstvo jednej dávky bolo 5 ml na 4 kg bielizne. Pre správne nastavenie tohto pomeru, prosíme, postupujte podľa pokynov uvedených v návode na použitie práčky alebo sa obráťte na výrobcu konkrétneho modelu práčky.

Tip: Ak sa vám nedarí nastaviť pomer tak, aby ste dodržali správne dávkovanie Puella parfumu, uistite sa, či je priehradka na aviváž prázdna a či v nej nie je iný avivážny prostriedok. Následne nalejte do priehradky potrebné množstvo parfumu a pridajte také množstvo vody, aby celkový objem zodpovedal objemu jednej štandardnej dávky automatického dávkovania práčky (ak vám to daný model práčky umožňuje).

Pri použití tohto postupu práčka automaticky dávkuje počas každého pracieho cyklu iba vliate množstvo Puella parfumu. Pozor, toto dávkovanie je potrebné zopakovať pred každým novým praním.

Späť do obchodu