Spôsob použitia

Aké je dávkovanie Puella parfumov na pranie?

Pre dokonalý výsledok stačí naliať do priehradky na aviváž 5 ml koncentrátu na 4 kg bielizne (5 ml zodpovedá množstvu jedného plného vrchnáka pri našich 500 ml a 250 ml fľašiach alebo množstvu dvoch vrchnáčikov pri 50 ml fľaši s bielym vrchnákom; pri jednorazových vzorkách je 5 ml obsah celého vrecúška).

Dávku môžete upraviť podľa preferencie pre intenzívnejší alebo jemnejší prejav vône.

Pre podrobné pokyny na dávkovanie a pre odporúčania pri používaní našich produktov navštívte, prosíme, sekciu Návod na dávkovanie.

Nepoznám vône Puella, ktorá je najlepšia?

Na začiatok by sme vám odporučili jednorazové vzorky všetkých vôní, ktoré ponúkame v sete 6 ks.

Po vyskúšaní vzoriek si vyberiete vôňu, ktorá vám najviac vyhovuje, a následne si môžete objednať väčšie balenia.

Ako používať prací gél PUELLA?

Hlavnou úlohou univerzálneho pracieho gélu Puella je efektívne čistenie bielizne, keďže ide o koncentrovaný a vysoko účinný čistiaci prostriedok vhodný na bielu, na farebnú a na tmavú bielizeň.

Po vypraní bude vaša bielizeň čistá a svieža. Produkt má veľmi jemnú, delikátnu a neutrálnu vôňu, ktorá sa však na bielizeň prenáša len za účelom osvieženia tkanín.

Samotná formulácia pracieho gélu, vrátane jeho vône, bola navrhnutá tak, aby dopĺňala účinnosť našich Puella parfumov na pranie a iných avivážnych prostriedkov.

Ako správne používať parfum na pranie Puella?

Puella parfumy na pranie sú náhradou aviváže, preto ich dávkujte výhradne do priehradky v práčke určenej pre aviváž.

Pretrvá vôňa Puella parfumov aj po sušení bielizne v sušičke?

Bielizeň vypratá s našimi produktami sa môže sušiť v sušičke, nestratí svoju vôňu ani po usušení.

Aké je zloženie Puella parfumov na pranie?

Naše parfumy na pranie vynikajú tým, že na rozdiel od bežných aviváží neupchávajú vlákna bielizne a neporušujú tak jej funkčnosť.

Navyše ich zloženie obsahuje vysoké percento vonných olejov, čo zabezpečuje intenzívnu a dlhotrvajúcu vôňu.

Puella parfumy na pranie neobsahujú ťažké kovy, znečisťujúce reziduá, dioxán, SVHC, parabény, PBT/vPvB látky, mikroplasty ani nanolátky.

Produkty neobsahujú zložky živočíšneho pôvodu a neboli testované na zvieratách.

Ak chcete získať viac informácií o zložkách použitých v produktoch, odporúčame vám prečítať si ich príslušný popis.

Na čo ešte sa dajú použiť produkty Puella?

Produkty Puella sú určené výhradne na účel ich použitia podľa typu produktu – parfum na pranie, pena do kupeľa, bytový parfum.

Puella produkty odporúčame používať iba v súlade s pokynmi na ich etiketách, teda na ich primárny účel.

Sú produkty Puella vhodné aj pre funkčnú bielizeň?

Naša náhrada aviváže je unikátna v tom, že je na olejovej báze. Jej zloženie sa líši od bežne dostupných aviváží, čo prináša špecifické výhody pre vašu bielizeň. Vďaka olejovej báze je dávkovanie našich parfumov oveľa nižšie.

Chceli by sme vás tiež ubezpečiť, že naše parfumy na pranie sú vhodné aj na funkčnú bielizeň. V tomto prípade vám však odporúčame prať vaše oblečenie v súlade s pokynmi uvedenými na jeho etikete.

Zároveň je potrebné dodržiavať spôsob používania a dávkovania produktu, ktorý nájdete na tomto odkaze: www.PUELLAvone.sk/davkovanie-produktov

Ako skladovať produkty Puella?

Produkty uchovávajte uzavreté na tmavom mieste mimo dosahu detí.

Ako dávkovať Puella parfum na pranie v prípade, že vlastním pračku s funkciou AutoDose – automatické dávkovanie aviváže?

Puella parfum na pranie je vysoko koncentrovaný, preto je jeho dávkovanie v porovnaní s bežnými avivážnymi prostriedkami niekoľkonásobne nižšie. Automatické dávkovanie práčky je preto potrebné nastaviť tak, aby predvolené množstvo jednej dávky bolo 5 ml na 4 kg bielizne. Pre správne nastavenie tohto pomeru, prosíme, postupujte podľa pokynov uvedených v návode na použitie práčky alebo sa obráťte na výrobcu konkrétneho modelu práčky.

Tip: Ak sa vám nedarí nastaviť pomer tak, aby ste dodržali správne dávkovanie Puella parfumu, uistite sa, či je priehradka na aviváž prázdna a či v nej nie je iný avivážny prostriedok. Následne nalejte do priehradky potrebné množstvo parfumu a pridajte také množstvo vody, aby celkový objem zodpovedal objemu jednej štandardnej dávky automatického dávkovania práčky (ak vám to daný model práčky umožňuje).

Pri použití tohto postupu práčka automaticky dávkuje počas každého pracieho cyklu iba vliate množstvo Puella parfumu. Pozor, toto dávkovanie je potrebné zopakovať pred každým novým praním.

10 položiek celkom
Späť do obchodu