Spôsob použitia

Dávkovanie?

Pre dokonalý výsledok stačí naliať 5 ml koncentrátu do nádoby na aviváž a pridať 4 kg bielizne (5 ml zodpovedá množstvu plného vrchnáka pri našich 500 ml a 250 ml fľašiach alebo dvoch vrchnáčikov pri 50 ml fľaši; pri jednorazových vzorkách je celý obsah sáčku 5 ml).

Dávku môžete upraviť podľa preferencie pre intenzívnejší alebo jemnejší prejav vône.

Pre podrobné pokyny o dávkovaní a odporúčaniach pri používaní našich produktov, navštívte prosím stránku Návod dávkovania.

Nepoznám vône Puella, ktorú vôňu by ste mi odporúčili?

Na začiatok by sme Vám odporučili jednorazové vzorky všetkých vôní, ktoré ponúkame v sete 6 ks.

Po vyskúšaní vzoriek si vyberiete vôňu, ktorá Vám najviac sadne a následne si viete objednať väčšie balenia.

Ako používať Prací gél PUELLA?

Hlavnou úlohou univerzálneho pracieho gélu PUELLA je efektívne čistenie bielizne, keďže ide o koncentrovaný a vysoko účinný čistiaci prostriedok, vhodný na bielu, farebnú a tmavú bielizeň. Po vypraní bude Vaša bielizeň čistá a svieža.

Produkt má veľmi jemnú, delikátnu a originálnu vôňu, ktorá sa však na bielizeň prenáša len za účelom osvieženia tkanín. Samotná formulácia pracieho gélu, vrátane jeho vône, bola navrhnutá tak, aby komplementovala účinnosť našich PUELLA parfumov na pranie.

Správnym dávkovaním a manipuláciou s produktom dosiahnete iba želané výsledky - čistú a sviežu bielizeň. Ak je Vašou prioritou citlivá pokožka, mali by ste zvážiť produkty špeciálne vyvinuté pre citlivú pokožku, napr. produkty s označením 'pre citlivú pokožku', 'sensitive'.

V prípade, že máte ČOV je potrebné dodržiavanie dávkovania produktu, čo minimalizuje akýkoľvek vplyv na správny chod čističky odpadových vôd.

Odporúčame, aby ste sa obrátili na výrobcu Vašej čističky odpadových vôd, ktoré čistiace prostriedky sú pre Vás vhodné a v akom množstve by ste ich mali používať.

Je Puella parfum vhodný do práčky?

Puella je produkt na pranie. Nepatrí však mimo na to určenej nádobky v práčke (s pravidla na aviváž).

Je Puella parfum vhodný pre sušičky?

Po praní bielizne s našimi produktami je možné ju sušiť aj v sušičke, pretože nestratí svoju vôňu ani po usušení.

Z čoho sa parfumy na pranie skladajú?

Naše parfumy na pranie vynikajú tým, že na rozdiel od bežných aviváži nezanášajú práčku, neupchávajú vlákna bielizne a neporušujú tak jej funkčnosť. Navyše, ich zloženie obsahuje vysoké percento vonných olejov, čo zabezpečuje intenzívnu a dlhotrvajúcu vôňu.

PUELLA – Parfumy na pranie neobsahujú: Ťažké kovy, Znečisťujúce reziduá, Dioxán, SVHC, Parabény, PBT/vPvB látky, Mikroplasty ani nanolátky.

Produkt taktiež disponuje označením: Cruelty free a Vegan. Neobsahuje zložky živočíšneho pôvodu a nebol testovaný na zvieratách.

Na čo sa dá ešte použiť Puella?

Produkty Puella sú určené výhradne na účel ich použitia podľa typu produktu (na pranie, pena do kupeľa, bytový parfum).

Použitie na iné účely je na vlastné riziko!

Ako na funkčnú bielizeň?

Naša náhrada aviváže je unikátna v tom, že je na olejovej báze. Toto zloženie sa líši od bežne dostupných aviváží, čo prináša špecifické výhody pre Vašu bielizeň. Vďaka olejovej báze je dávkovanie tejto aviváže omnoho menšie. Týmto spôsobom sa šetrí materiál bielizne a je zároveň šetrnejšia k pračke.

Chceli by sme Vás taktiež ubezpečiť, že naša náhrada aviváže je vhodná aj na funkčnú bielizeň. Avšak v tomto prípade by sme Vám odporučili prať Vašu bielizeň s pokynmi uvedenými na bielizni a dodržiavať stupeň pracieho cyklu, ktorý je tam uvedený ako informácia pre odporúčané pranie.

Zároveň je potrebné dodržiavať spôsob používania a dávkovania produktu, ktorý nájdete tu: www.puellavone.sk/davkovanie-produktov

Ako uchovávať produkty?

Produkty uchovávajte uzravreté na temnom mieste mimo dosahu deti.

9 položiek celkom
Späť do obchodu