Skúšobný set Puella parfumov na pranie

Set šiestich jednorazových vzoriek parfumov na pranie

First Dream JaLu Double Y EmiJa Frayo Queenka

Ak vás zaujali naše produkty, ale neviete, ktorá vôňa je pre vás tá pravá, máme pre vás skvelú ponuku. Objednajte si skúšobný kompletný set šiestich jednorazových vzoriek Puella a presvedčte sa sami o kvalite našich produktov.

Každá vzorka je určená na jedno pranie, takže si môžete vychutnať rôzne vône a nájsť svojho favorita.

Skladom
2,99 €
Kategória: Parfumy na pranie
Skúšobný set Puella parfumov na pranie
Tip

Máte na výber z pestrého spektra vôní, pričom si z našej ponuky vyberie naozaj každý. Napríklad First Dream vám ponúka sladkú symfóniu levandule a vanilky, ktorá vás zahalí do jemnej a upokojujúcej vône. Pre tých, čo preferujú sviežosť kvetov a citrusov, je tu voľba JaLu, ktorá prináša osviežujúcu harmóniu týchto prvkov. Ak hľadáte niečo s exotickým nádychom, určite oceníte Double Y so zmyselnou vôňou kvetu ylang ylang.

EmiJa vás zase zavedie do sveta ovocných a korenistých tónov, čím sa stane skvelou voľbou pre tých, ktorí obľubujú bohaté a zaujímavé vône. Pre milovníkov kvetinovo-ovocných kompozícií je tu voľba Frayo, ktorá spája kvetinové a ovocné prvky do jedinečnej symfónie vôní. A ak máte slabosť pre ovocno-kvetinové vône, určite si zamilujete Queenku, ktorá vás obklopí najsladšou a neodolateľnou vôňou.

 

Puella parfum na pranie je skvelou alternatívou tradičných aviváží. Naše inovatívne vône sú vyrobené na báze vonných olejov a ich unikátne zloženie môžete použiť na všetky druhy tkanín. Svojou výraznou a dlhotrvajúcou intenzitou prevoňajú vašu bielizeň a vytvoria príjemnú atmosféru vo vašom domove.

Navyše pri použití týchto olejových parfumov sa nemusíte obávať negatívneho vplyvu na vašu práčku a na sušičku.

 

Dermatologicky testované

Spoločnosť PUELLA podrobila svoje parfumy na pranie dermatologickému testovaniu štandardne vyhradenému pre kozmetické produkty. Je však dôležité poznamenať, že používanie parfumov na pranie je totožné s používaním bežných aviváží a odlišuje sa od tradičného nanášania kozmetických výrobkov priamo na pokožku. Napriek tejto odlišnosti bolo testovanie parfumov úspešné, čo potvrdzuje, že pri dodržaní správneho dávkovania a pri náležitej manipulácii sú tieto výrobky bezpečné pre pokožku a vhodné pre ich zamýšľané použitie.

Dermatologický test Puella parfumov na pranie pre PUELLAvone, s. r. o., vykonala spoločnosť CENTRUM estetické dermatologie, léčby akné a obličejových dermatóz syncare plus, s. r. o., 27.09.2023. (k dispozícii na stiahnutie tu)

Dbáme na poctivé zloženie a na kvalitu našich produktov
neobsahuje
ťažké kovy
vhodné
pre vegánov
bez nanolátok
a mikroplastov
bez parabénov

Parfumy na pranie neobsahujú ťažké kovy, znečisťujúce rezíduá, dioxán, SVHC, parabény, PBT/vPvB látky, mikroplasty ani nanolátky.

Neobsahujú zložky živočíšneho pôvodu a neboli testované na zvieratách.

Dôležité informácie o produkte

Tieto informácie obsahujú štandardné legislatívne upozornenia pre tento typ produktu:

 

First Dream – sladká kombinácia levandule a vanilky.
UFI:VXE6-AW59-Y20E-1GX8
PUELLA – parfumy na pranie, najvoňavejšia náhrada aviváže, ktorá je vyvinutá na báze vonných olejov. Spolu s ďalšími dôležitými prvkami tvorí unikátne zloženie, vďaka čomu sú produkty PUELLA výnimočné svojim intenzívnym prejavom. Bielizeň je dlhotrvajúco voňavá a svoju vôňu nestráca ani po vysušení v sušičke. Vysoká koncentrácia zaistí aj napriek nízkej dávke veľmi intenzívnu vôňu v porovnaní s bežnou avivážou. Po vypraní bude voňať nielen bielizeň, ale dokonca aj Váš domov. Dávkovanie: Parfum dávkujeme do priehradky na aviváž v pomere 5 ml/4 kg bielizne. Pozor! Výrobok je určený len pre práčky (priehradka na aviváž). V prípade postriekania iného povrchu ihneď utrite vlhkou handričkou / opláchnite vodou. Vhodné na pranie pri teplote vody do 60 °C. Pri vyšších teplotách hrozí riziko poškodenia plastových dielov spotrebiča.   Zloženie: 4-terc-butylcyklohexyl acetát; linalool; linalyl acetát; hexyl salicylát; 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-oktahydro-2,3,8,8-tetrametyl-2-naftyl)etán-1-ón; hexylcinnamaldehyd; kumarín; citronelol; eugenol; undec-10-enal; d-limonén; geranyl acetát; 2-metyl-3-(4-izopropylfenyl)propanal; δ-damascenón. Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu. Uchovávajte mimo dosahu detí. Pred použitím si prečítajte etiketu. Ak sa prejaví podráždenie pokožky alebo sa vytvoria vyrážky: vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť. Zneškodnite obsah/nádobu podľa platných predpisov.

*V závislosti od šarže produktu sa môžu tieto informácie na jeho etikete mierne líšiť.
 


JaLu –
 svieža kombinácia kvetov a citrusov.
UFI:HRCF-8YAY-Q207-M9S9
PUELLA – parfumy na pranie, najvoňavejšia náhrada aviváže, ktorá je vyvinutá na báze vonných olejov. Spolu s ďalšími dôležitými prvkami tvorí unikátne zloženie, vďaka čomu sú produkty PUELLA výnimočné svojim intenzívnym prejavom. Bielizeň je dlhotrvajúco voňavá a svoju vôňu nestráca ani po vysušení v sušičke. Vysoká koncentrácia zaistí aj napriek nízkej dávke veľmi intenzívnu vôňu v porovnaní s bežnou avivážou. Po vypraní bude voňať nielen bielizeň, ale dokonca aj Váš domov. Dávkovanie: Parfum dávkujeme do priehradky na aviváž v pomere 5 ml/4 kg bielizne. Pozor! Výrobok je určený len pre práčky (priehradka na aviváž). V prípade postriekania iného povrchu ihneď utrite vlhkou handričkou / opláchnite vodou. Vhodné na pranie pri teplote vody do 60 °C. Pri vyšších teplotách hrozí riziko poškodenia plastových dielov spotrebiča.   Zloženie: 4-terc-butylcyklohexyl acetát; 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-oktahydro-2,3,8,8-tetrametyl-2-naftyl)etán-1-ón; aldehyd C 12 MNA; dodekanal; alyl 3-cyklohexyl propionát; citronelol; 2-metyl-3-(4-izopropylfenyl)propanal; eugenol; linalool; 2,4-dimetylcyklohex-3-én-1-karbaldehyd; 1,8-cineol; d-limonén.  Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu. Uchovávajte mimo dosahu detí. Pred použitím si prečítajte etiketu. Ak sa prejaví podráždenie pokožky alebo sa vytvoria vyrážky: vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť. Zneškodnite obsah/nádobu podľa platných predpisov.

*V závislosti od šarže produktu sa môžu tieto informácie na jeho etikete mierne líšiť.
 
 

Double Y –
 svieža vôňa kvetu ylang ylang.
UFI:K7TX-U11F-G305-T7T5
PUELLA – parfumy na pranie, najvoňavejšia náhrada aviváže, ktorá je vyvinutá na báze vonných olejov. Spolu s ďalšími dôležitými prvkami tvorí unikátne zloženie, vďaka čomu sú produkty PUELLA výnimočné svojim intenzívnym prejavom. Bielizeň je dlhotrvajúco voňavá a svoju vôňu nestráca ani po vysušení v sušičke. Vysoká koncentrácia zaistí aj napriek nízkej dávke veľmi intenzívnu vôňu v porovnaní s bežnou avivážou. Po vypraní bude voňať nielen bielizeň, ale dokonca aj Váš domov. Dávkovanie: Parfum dávkujeme do priehradky na aviváž v pomere 5 ml/4 kg bielizne. Pozor! Výrobok je určený len pre práčky (priehradka na aviváž). V prípade postriekania iného povrchu ihneď utrite vlhkou handričkou / opláchnite vodou.  Vhodné na pranie pri teplote vody do 60 °C. Pri vyšších teplotách hrozí riziko poškodenia plastových dielov spotrebičaZloženie: hexyl salicylát; 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-oktahydro-2,3,8,8-tetrametyl-2-naftyl)etán-1-ón; linalool; dodekanal; aldehyd C 12 MNA; 2-metyl-3-(4-izopropylfenyl)propanal; eugenol; kumarín; heptametyl dekahydroindenofuran; citral; 2,4-dimetylcyklohex-3-én-1-karbaldehyd; metyl 2,4-dihydroxy-3,6-dimetylbenzoát; metyl cinamát; geranyl acetát; izoeugenol; δ-damascenón.  Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu. Uchovávajte mimo dosahu detí. Pred použitím si prečítajte etiketu. Ak sa prejaví podráždenie pokožky alebo sa vytvoria vyrážky: vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť. Zneškodnite obsah/nádobu podľa platných predpisov.

*V závislosti od šarže produktu sa môžu tieto informácie na jeho etikete mierne líšiť.
 
 

Emija –
 sladká a ovocno-korenistá vôňa.
UFI:6Y71-S1JX-800F-5A3R
PUELLA – parfumy na pranie, najvoňavejšia náhrada aviváže, ktorá je vyvinutá na báze vonných olejov. Spolu s ďalšími dôležitými prvkami tvorí unikátne zloženie, vďaka čomu sú produkty PUELLA výnimočné svojim intenzívnym prejavom. Bielizeň je dlhotrvajúco voňavá a svoju vôňu nestráca ani po vysušení v sušičke. Vysoká koncentrácia zaistí aj napriek nízkej dávke veľmi intenzívnu vôňu v porovnaní s bežnou avivážou. Po vypraní bude voňať nielen bielizeň, ale dokonca aj Váš domov. Dávkovanie: Parfum dávkujeme do priehradky na aviváž v pomere 5 ml/4 kg bielizne. Pozor! Výrobok je určený len pre práčky (priehradka na aviváž). V prípade postriekania iného povrchu ihneď utrite vlhkou handričkou / opláchnite vodou. Vhodné na pranie pri teplote vody do 60 °C. Pri vyšších teplotách hrozí riziko poškodenia plastových dielov spotrebiča.  Zloženie: 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-oktahydro-2,3,8,8-tetrametyl-2-naftyl)etán-1-ón; benzyl salicylát; linalool; hexylcinnamaldehyd; linalyl acetát; piperonal; 2-metyl-3-(3,4-metyléndioxyfenyl)-propanal; citronelol; geraniol; 4-terc-butylcyklohexyl acetát; d-limonén; geranyl acetát; 6,7-dihydro-1,1,2,3,3-pentametyl-4(5H)-indanón; δ-damascenón.  Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu. Uchovávajte mimo dosahu detí. Pred použitím si prečítajte etiketu. Ak sa prejaví podráždenie pokožky alebo sa vytvoria vyrážky: vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť. Zneškodnite obsah/nádobu podľa platných predpisov.
 
*V závislosti od šarže produktu sa môžu tieto informácie na jeho etikete mierne líšiť. 
 
 

Frayo – svieža a kvetinovo-ovocná vôňa.
UFI:0C1K-R1K9-R30W-GD6Y
PUELLA – parfumy na pranie, najvoňavejšia náhrada aviváže, ktorá je vyvinutá na báze vonných olejov. Spolu s ďalšími dôležitými prvkami tvorí unikátne zloženie, vďaka čomu sú produkty PUELLA výnimočné svojim intenzívnym prejavom. Bielizeň je dlhotrvajúco voňavá a svoju vôňu nestráca ani po vysušení v sušičke. Vysoká koncentrácia zaistí aj napriek nízkej dávke veľmi intenzívnu vôňu v porovnaní s bežnou avivážou. Po vypraní bude voňať nielen bielizeň, ale dokonca aj Váš domov. Dávkovanie: Parfum dávkujeme do priehradky na aviváž v pomere 5 ml/4 kg bielizne. Pozor! Výrobok je určený len pre práčky (priehradka na aviváž). V prípade postriekania iného povrchu ihneď utrite vlhkou handričkou / opláchnite vodou. Vhodné na pranie pri teplote vody do 60 °C. Pri vyšších teplotách hrozí riziko poškodenia plastových dielov spotrebiča.  Zloženie: 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-oktahydro-2,3,8,8-tetrametyl-2-naftyl)etán-1-ón; benzyl salicylát; hexylcinnamaldehyd; linalool; d-limonén; citronelol; geraniol; kumarín; linalyl acetát; 2,4-dimetylcyklohex-3-én-1-karbaldehyd; cis-hex-3-én-1-yl metyl karbonát; (etoxymetoxy)cyklododekán; damascenón; izoeugenol.  Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu. Uchovávajte mimo dosahu detí. Pred použitím si prečítajte etiketu. Ak sa prejaví podráždenie pokožky alebo sa vytvoria vyrážky: vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť. Zneškodnite obsah/nádobu podľa platných predpisov.

*V závislosti od šarže produktu sa môžu tieto informácie na jeho etikete mierne líšiť. 
  
 
 
Queenka – ovocno-kvetinová vôňa, najsladšia z našej ponuky.
UFI:5RA3-G0V6-130A-XN7F
PUELLA – parfumy na pranie, najvoňavejšia náhrada aviváže, ktorá je vyvinutá na báze vonných olejov. Spolu s ďalšími dôležitými prvkami tvorí unikátne zloženie, vďaka čomu sú produkty PUELLA výnimočné svojim intenzívnym prejavom. Bielizeň je dlhotrvajúco voňavá a svoju vôňu nestráca ani po vysušení v sušičke. Vysoká koncentrácia zaistí aj napriek nízkej dávke veľmi intenzívnu vôňu v porovnaní s bežnou avivážou. Po vypraní bude voňať nielen bielizeň, ale dokonca aj Váš domov. Dávkovanie: Parfum dávkujeme do priehradky na aviváž v pomere 5 ml/4 kg bielizne. Pozor! Výrobok je určený len pre práčky (priehradka na aviváž). V prípade postriekania iného povrchu ihneď utrite vlhkou handričkou / opláchnite vodou. Vhodné na pranie pri teplote vody do 60 °C. Pri vyšších teplotách hrozí riziko poškodenia plastových dielov spotrebiča.   Zloženie: hexylcinnamaldehyd; linalool; linalyl acetát; benzyl salicylát; 4-terc-butylcyklohexyl acetát; 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-oktahydro-2,3,8,8-tetrametyl-2-naftyl)etán-1-ón; hexyl salicylát; d-limonén; cedryl metyléter; 2-metyl-3-(4-izopropylfenyl)propanal; 6,7-dihydro-1,1,2,3,3-pentametyl-4(5H)-indanón; citronelol; 7-hydroxycitronellal; kumarín; 2-metyl-3-(3,4-metyléndioxyfenyl)-propanal; α-damascenón; β-pinén.  Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu. Uchovávajte mimo dosahu detí. Pred použitím si prečítajte etiketu. Ak sa prejaví podráždenie pokožky alebo sa vytvoria vyrážky: vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť. Zneškodnite obsah/nádobu podľa platných predpisov.

*V závislosti od šarže produktu sa môžu tieto informácie na jeho etikete mierne líšiť.


Máte otázky?

 

Zodpovieme vám ich

Odpovede
Navrhnuté pre vašu domácnosť

 

Naše parfumy na pranie vynikajú tým, že na rozdiel od bežných aviváží nezanášajú práčku, neupchávajú vlákna bielizne a neporušujú tak jej funkčnosť. Navyše ich zloženie obsahuje vysoké percento vonných olejov, čo zabezpečuje intenzívnu a dlhotrvajúcu vôňu.

Tipy na používanie a dávkovanie
5
2512x
4
25x
3
9x
2
1x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
V Avatar autora | 18.04.2024
Zatial odskusane dve vone a obe su perfektne, vonia nielen oblecenie ale aj miestnosti v byte. Velka spokojnost!
5
HD Avatar autora | 18.04.2024
príjemná vôňa
5
AG Avatar autora | 18.04.2024
S vôňami som veľmi spokojná každá jedna je krásna, prevonia nielen prádlo ale aj celý byt. Kúpila som si viac vzoriek ktoré teraz skúšam a uvidím pre ktorú vôňu sa rozhodnem.
5
KK Avatar autora | 16.04.2024
Prádlo krásne vonia aj vyše týždňa a tiež cela miestnosť, kde sa prádlo po vyprati suší
5
MK Avatar autora | 16.04.2024
Vôňe su nadherne
5
MK Avatar autora | 15.04.2024
S produktom som veľmi spokojná, vône sú krásne a a používam každé pranie inú vôňu.
5
ZO Avatar autora | 14.04.2024
Som veľmi spokojná, všetky vône sú krásne a bolo ťažké si vybrať ktorá je najlepšia.
5
TC Avatar autora | 12.04.2024
Objednala som si skúšobnú sadu, aby som zistila, ktorá vôňa sa mi bude najviac páčiť a nevedela som sa rozhodnúť, lebo sa mi páčili všetky. Tak som si znova objednala skúšobnú sadu (:
5
ZB Avatar autora | 12.04.2024
veľmi spokojná
5
JS Avatar autora | 11.04.2024
S produktom som nadmieru spokojný, všetky vzorky krásne voňajú ale mojimi favoritmi sú Queenka a JaLu
5
MF Avatar autora | 11.04.2024
Objednala som skúšobný set, ešte modrú a žltú som neskúšala, ostatné sú výborné.U mňa super zelená a biela.Odporúčam.
5
KH Avatar autora | 11.04.2024
Skvela možnosť vskúšať si vône. Prádlo krásne dlho vonia. Určite kúpim aj veľký balík.
5
AB Avatar autora | 11.04.2024
Objednala som si zatial vzorky, velka spokojnost, urcite objenam aj vacsie balenie, pradlo krasne vonia.
5
MZ Avatar autora | 11.04.2024
Objednala som si vzorky, všetky vône sú dobré, topka u mňa je modrá. Prádlo krásne vonia nielen keď sa suší, ale vôňa vydrží do ďalšieho prania.
5
MM Avatar autora | 10.04.2024
Veľmi vysoko hodnotím možnosť vyskúšať si parfumy do prania pomocou balíčka vzoriek. Veľké balenia nie sú práve najlacnejšie a ak vôňa nesadne, sú to vyhodené peniaze. Zatiaľ som vyskúšala ružovú aj červenú, sedia mi, vôňa je krásna, čistá. Pre váhajúcich: to, že vôňa na oblečení vydrží oveľa dlhšie, než bežná aviváž, nie je spôsobené tým, že by na začiatku voňala hnusne prenikavo a postupne strácala na intenzite. Prádlo vonia ako čerstvo vyprané niekoľko dní, ale intenzita sa nemení, je stále na príjemnej úrovni. Nebudete teda okolo seba prvý deň po praní šíriť oblak prenikavej vône. Hlavne treba dodržať dávkovanie, aj keď sa to nezdá, že by tých pár kvapiek mohlo nahradiť deci aviváže, ktorú sme boli zvyknutí dávať. Nahradí. A predčí.
5
ZK Avatar autora | 10.04.2024
S produktami som veľmi spokojná, sú to krásne vône, ktoré dlho prevoňajú bielizeň. Určite si budem objednávať produkty a už som ich odporučila aj kolegyniam a známym.
5
AH Avatar autora | 06.04.2024
Vzorka staci na jedno pranie a teda je to postacujuce, vone su nadherne, urcite si objednam vacsie balenie.
5
LS Avatar autora | 05.04.2024
Zatiaľ som vyskúšala dve vzorky a som spokojná. Príjemné vône. Prádlo pekne voni.
5
AS Avatar autora | 04.04.2024
Veľmi spokojná
5
LD Avatar autora | 04.04.2024
Vône sa mi veľmi páčia a určite ich budem objednávať aj vo veľkom balení... Len sa musím rozhodnúť ktoré ...
5
RS Avatar autora | 04.04.2024
Som veľmi spokojná s vôňou, oblečenie vonia dlhšie ako s iným prostriedkom. Je veľmi náročné zvoliť si len jednu vôňu, keď sú všetky lákavé.
5
NB Avatar autora | 04.04.2024
Nádherné vône😍👍🏼
5
KL Avatar autora | 03.04.2024
krásne vône, prevoňajú celý byt, dlhá trvácnosť vône
5
MJ Avatar autora | 03.04.2024
Super 🙂
5
MK Avatar autora | 03.04.2024
Maximálna spokojnosť.Krásne vône,
5
ZV Avatar autora | 02.04.2024
Nadmieru spokojná, celý byt vonia krásne.
5
BM Avatar autora | 01.04.2024
Výborná voľba pre vyber vhodného typu avivazi
5
DV Avatar autora | 30.03.2024
Som maximalne spokojna. Vyborna prilezitost na vyskusanie si vsetkych voni
5
HD Avatar autora | 29.03.2024
Úžasné vône, odporúčam všetkým, veľká spokojnosť.
5
Avatar autora | 29.03.2024
Som veľmi spokojná, mám problém sa rozhodnúť, ktorú vôňu mám kúpiť :)
5
Avatar autora | 28.03.2024
Tie vône na pranie sú fakt bomba. Podľa mňa sú všetky úžasné .Každá jedna je top !!! Celý byt mám po praní voňavý. Veľmi sa s tých vôní teším :) ODPORÚČAM 1 *** Ďakujem ♥️
5
EJ Avatar autora | 28.03.2024
Úplne super vône.
5
AI Avatar autora | 27.03.2024
Som nadmieru spokojná :) pradlo uzasne vonia
5
HK Avatar autora | 27.03.2024
Na 100% odporučam skvely produkt.
5
MB Avatar autora | 27.03.2024
Odporúčam všetkými 10! 🤚🤚
5
VP Avatar autora | 26.03.2024
Nádherné vône ktoré dlho vydržia:)
5
MA Avatar autora | 26.03.2024
Nadmieru spokojny a odporucim to vsetkym znamim 100%
5
KL Avatar autora | 26.03.2024
Super👍
5
BB Avatar autora | 26.03.2024
Skusila som kupit zatial len vzorky ale aspoň 3balenia že vyskusam to vyprat v kazdej inej voní na tři krát kedze som dost náročná co sa týká avivaze mám ráda vonu ktora až prerazi vsetko ostatně musí prostě voniat ale naj topku dávám 3voniam a to modrej zelenej a tej bielo cierne je to super náhrada avivaze už do ziadnej inej nejdem ako do puely puela je nieco extremne krásně prevonanoe comu sa ziadna avivaz nevyrovná upřímně odporucam každému nevěřila som že 5ml dokáže tak nádherne prevoniat prádlo ale uverila som odskusala vrelo odporucam každému
5
SK Avatar autora | 26.03.2024
Nádherná vôňa
5
ZM Avatar autora | 26.03.2024
Super spokojná nad mieru. Nevedela som si vybrať ktorá krajšie vonia. odporucam
5
VO Avatar autora | 26.03.2024
Sú výborné a krasne voní.
5
ZP Avatar autora | 26.03.2024
Super určite odporúčam
5
DO Avatar autora | 25.03.2024
100%spokojnosť, odporúčam každému 👌
5
JK Avatar autora | 25.03.2024
Super vône spokojnosť maximálna.
5
TM Avatar autora | 24.03.2024
Maximálna spokojnosť, výborná kvalita.
5
V Avatar autora | 24.03.2024
Pekné vône, spokojnosť -odporúčam
5
ES Avatar autora | 22.03.2024
Ešte som ich všetky nevyskúšala ale s 3 som spokojna
5
AF Avatar autora | 22.03.2024
Brutálne vône
5
DP Avatar autora | 22.03.2024
Set som si vybrala z dôvodu, že som ešte neprala s touto značkou. Môžem však odporúčať, co je pre mňa dôležité, že je nedráždive na pokožke a samozrejme rýchle a bezproblémové doručenie tovaru.
5
Avatar autora | 22.03.2024
Zatiaľ mám odskúšané 3 druhy vzoriek mne najviac sadla ta zelená..Ale dobrá je aj biela krásne intenzívne vône.Vonia celý dom… určite ich odporučím aj známym.
5
AP Avatar autora | 22.03.2024
Vyskúšala som vzorky, všetky krásne vonajú, určite ešte budem kupovať . Som veľmi spokojná.
5
KR Avatar autora | 22.03.2024
Vyskúšala som vzorky a môžem doporučiť. Vône sú príjemné a dlho vonia prádlo.
5
IK Avatar autora | 21.03.2024
Zatiaľ som vyskúšala 3 vzorky, ešte ma čakajú ďalšie. Popravde zelená z nich najlepšia. Výrazná vôňa, ktorá mi úplne sadla. Prevoňalo mi celý dom. Úplná pecka. Už teraz viem, že si objednám. Odporúčam puella parfum na pranie všetkými desiatimi. Spokojnosť ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐
5
A Avatar autora | 21.03.2024
5*
4
Avatar autora | 21.03.2024
Za mňa určite lepšie ako nejaká chémia, ktorá v jednom dôsledku ani nevonia...
5
MK Avatar autora | 21.03.2024
Krasne vone, prevonany cely byt. Urcite odporucam
5
IC Avatar autora | 20.03.2024
Dlhotrvajuce vône🌺🌺🌺🌺
5
KH Avatar autora | 19.03.2024
Pranie s parfumami Puella je vždy malý sviatok, na ktorý sa teším 😊 voňavý zážitok, ktorý si musíte zamilovať 😊
5
Avatar autora | 19.03.2024
Krásne vône
5
HS Avatar autora | 19.03.2024
Skúšala som zatiaľ len 2 vzorky , ale som veľmi veľmi spokojná krásne vône sú to . Ďakujem
5
ML Avatar autora | 19.03.2024
Vône sú veľmi príjemné, určite si vie každý nájsť tú, ktorá mu vyhovuje.
5
EK Avatar autora | 19.03.2024
Príjemné trvácne vône
5
AD Avatar autora | 19.03.2024
....spokojnosť na 100%
5
LK Avatar autora | 19.03.2024
spokojná na 100%
5
AD Avatar autora | 18.03.2024
spokojná, super ponuka so vzorkami
5
ZD Avatar autora | 18.03.2024
Krasne a voňave pracie oleje, prevonaju nielen oblecenie ale aj cely dom, všetky vône su super ;)
5
JH Avatar autora | 14.03.2024
Krásne vône, som spokojná a stála zákazníčka
5
LK Avatar autora | 14.03.2024
Bránila som sa tomu, ale po vyskúšaní som bola milo prekvapená.
5
IB Avatar autora | 13.03.2024
S parfumom na pranie som velmi spokojna,všetky vone su velmi prijemne,a dlho vydrzia…su skvele,dakujem. Irina
5
IS Avatar autora | 13.03.2024
veľmi veľká spokojnosť. Vôňe sú super
5
RM Avatar autora | 13.03.2024
Super nápad na skúšobné vzorky. Vôňa úžasná a hlavne dlhodobá.
5
LB Avatar autora | 13.03.2024
5 *...je málo... super setík , ktorý si každý môže vyskúšať.....milujem tieto vôňe...
5
JR Avatar autora | 12.03.2024
Spokojnosť :-)
5
MK Avatar autora | 12.03.2024
Objednala som si set skúšobných vzoriek. Set je výborný nápad ako vyskúšať viac vôní. Vône sú krásne, určite si objednám väčšie balenie...
5
ML Avatar autora | 12.03.2024
Maximálna spokojnosť, nakúpim zas
5
RM Avatar autora | 12.03.2024
Odporučam každemu👍
5
TS Avatar autora | 12.03.2024
som spokojná pekné vône
5
RM Avatar autora | 11.03.2024
Skvelá možnosť vyskúšať rôzne vône za skvelú cenu. Odporúčam Double Y, JaLu a Frayo.
5
L Avatar autora | 10.03.2024
Zatial som vyskusala len jednu vzorku - bielu. Veci vonave.
5
NP Avatar autora | 09.03.2024
Super, podla mojch predstav. Doporučujem.
5
MK Avatar autora | 08.03.2024
Konečne niečo čo ozaj vonia.
5
SL Avatar autora | 08.03.2024
spokojnosť
5
ER Avatar autora | 08.03.2024
Som veľmi spokojná. Už som odporucala známym.
5
VK Avatar autora | 07.03.2024
Veľmi spokojný.
5
AU Avatar autora | 07.03.2024
So skúšobnym setom som nadmieru spokojná. Krásne voňajú všetky vzorky. Určite si kúpim väčšie balenie.
5
RC Avatar autora | 07.03.2024
Prenikavá dlhotrvácna vôňa,ktorá prevonia aj celý byt ,kvalita vône sa nemení ani po vysušení v sušičke,prádlo stále výrazne vonia
5
MB Avatar autora | 07.03.2024
Som velmi spokojna so vzorkami, vône krásne...odporucam :)
5
JP Avatar autora | 06.03.2024
Spokojnosť nadovšetko. Krásne a dlho voňajú a prevoňajú celý dom. Ani po sušení v sušičke sa vôňa nestratí. Už budem používať iba tieto vône. Skúsenosť posunutá aj ďalej do rodiny 🙂
5
Avatar autora | 05.03.2024
Skusobne vzorky su uzasne - objednavam si ich pravidelne a hoci mam doma i 1 celu flasu zltej JaLu vone, mam pocit, ze intenzita vone tychto jednorazovych vzoriek je ovela VYRAZNEJSIA.
5
MD Avatar autora | 05.03.2024
Som velmi spokojna...odporucam :)
5
KZ Avatar autora | 05.03.2024
Veľká spokojnosť, vône krásne, rýchle odoslanie, vsetko v poriadku, odporucam🩷
5
Avatar autora | 05.03.2024
velmi spokojny. rychle dorucenie a caste akcie. :)
5
MP Avatar autora | 04.03.2024
Super vône, dlhotrvajúce,stačí malo a celý dom zavonia
5
SD Avatar autora | 04.03.2024
Veľmi spokojná
5
JP Avatar autora | 03.03.2024
Sú to nádherné vône, ktoré som už objednala aj mamine. Červená je moja láska :-)
5
ĽŠ Avatar autora | 03.03.2024
Vône nesklamali. Vonia byt, vonia skriňa, vonia prádlo... úžasné!!!
5
D Avatar autora | 02.03.2024
Na skúšku som si objednala vzorky, po použití druhej vzorky som si objednala väčšie balenie. Nádherné vône a veľmi dlho vydržia. Odporúčam všetkým.
5
M Avatar autora | 01.03.2024
Úžasne vôňe odporúčam
5
Avatar autora | 01.03.2024
Super nádherné vône 😘🥰🥰
5
Avatar autora | 01.03.2024
Super nádherné vône 😘🥰🥰
5
MK Avatar autora | 29.02.2024
Krásne vône ktoré vydržia naozaj veľmi dlho
5
AM Avatar autora | 29.02.2024
Som veľmi spokojná, vône sú krásne, z tých čo sa mi páčia najviac určite objednám veľké balenie.
5
Avatar autora | 29.02.2024
Myslela som si že je to len marketingový ťah, neverila som, že to tak vonia, ale opak je pravdou, krásne prádlo vonia, dokonca aj aj byt. A po týždni keď som vytiahla prádlo voňalo ako čerstvo vyprané. Za pár eur som mohla vyskúšať všetky vône a vybrať si svoju top. Za mňa super. Som veľmi spokojná a určite objednám väčšie balenie 😊
5
VM Avatar autora | 29.02.2024
×××××
5
KK Avatar autora | 28.02.2024
Sú to krásne vône, zamilovala som si ich hneď na 1x
5
V Avatar autora | 28.02.2024
Super
5
Avatar autora | 28.02.2024
Super,krasne prevonane pradlo.Som spokojna
5
MJ Avatar autora | 28.02.2024
Super
5
DZ Avatar autora | 28.02.2024
Zatial som vyskúšala 3 vône a všetky su super ,možno modrá sa mi páči najviac .
5
TM Avatar autora | 28.02.2024
Som veľmi spokojná, už som si objednala žltú JaLu na 100 praní, keď miniem objednám modrú EmiJa. Je teraz radosť prať, vonia celá práčovňa. ĎAKUJEM
5
DB Avatar autora | 27.02.2024
...nevyskúšala som ešte všetky vzorky, ale som maximálne spokojná...prádlo krásne prevoňané...určite to nie je môj posledný nákup...
5
EM Avatar autora | 27.02.2024
Skúšobný set bol pre mňa výborný spôsob odskúšať si nové vône za nízku investíciu. Každá z vôní je niečím jedinečná a dá sa z nich vybrať topka:)
5
BM Avatar autora | 27.02.2024
Veľmi spokojná,krásne vône.Odporučam.
5
MM Avatar autora | 27.02.2024
Nádherne vône
5
NH Avatar autora | 27.02.2024
Ja som si objednala už kopu vzoriek na vyskúšanie za mňa je top QUEENKA, naposledy som si objednala vzorky len kôli tomu aby som si vrecúška a avivážu mohla dať do skriniek s oblečením a takisto to dávam aj do uložných priestorov s uterákmi a posteľným prádlom alebo do gauča s uložným priestorom..Každá vôňa naozaj každá má niečo do seba..Čiže len odporúčam
5
LK Avatar autora | 27.02.2024
Zelena a zlta je topka
5
K Avatar autora | 27.02.2024
som velmi milo prekvapena.... vzorka dana do pracky este prevoni aj dve varky prania.... zlta je super.... postupne skusam... spokojna som
5
MP Avatar autora | 27.02.2024
Všetky vône sú nádherné. Ale u mňa top biela, zelená a žltá.
5
KK Avatar autora | 27.02.2024
Super! Zelená je TOP! Len odporučím :)
5
L Avatar autora | 27.02.2024
Super vone, vzorky postupne testujem, zdá sa, že mám víťaza 😊odporúča
5
KK Avatar autora | 26.02.2024
Zelena top
5
ZS Avatar autora | 25.02.2024
Spokojná. Skúšam vzorky a neviem si vybrať. Zatiaľ žltá a zelená 👍
5
RJ Avatar autora | 25.02.2024
Krásne biela a zelena top
5
JJ Avatar autora | 25.02.2024
vône sú úžasne, prádlo vydrží dlho s užasnou vôňou
5
AC Avatar autora | 24.02.2024
Zatiaľ som vyskúšala iba dve vzorky žltú a červenú a voňajú krásne a intenzívne.
5
EC Avatar autora | 24.02.2024
Krásne vône, doporučil mi syn.
5
J Avatar autora | 24.02.2024
Skvelá vôňa, za mňa žltá je top
5
ZK Avatar autora | 24.02.2024
Nádherná vôňa ružová a biela. Výdrž tiež super.
5
BH Avatar autora | 23.02.2024
Objednala som si vzorky,vyskušala som zatiaľ len tri frayo,jalu a queenka tá posledná voňala najkrajšie,keď otestujeme ostatné tak si chcem objednať väčšie balenie.
5
JV Avatar autora | 23.02.2024
5,0
5
DS Avatar autora | 23.02.2024
Krásna vôňa zelená aj biela super celý byt prevoňalo som milo prekvapená intenzitou vôňou a malým množstvom prípravku má silný účinok.som spokojná
5
ST Avatar autora | 23.02.2024
Krásna trvácna vôňa
5
NV Avatar autora | 23.02.2024
Krásna vôňa som spokojna
5
IK Avatar autora | 23.02.2024
Krásne vône, maximálna spokojnosť.
5
Avatar autora | 23.02.2024
Veľmi milé prekvapenie,spokojná maximálne
5
PC Avatar autora | 22.02.2024
Krásna vôňa, úplne stačí malá vzorka na jedno pranie,kupujem pravidelne
5
AP Avatar autora | 22.02.2024
Krásne vône, odporúčam
5
JZ Avatar autora | 22.02.2024
Produkty od vás sú veľmi skvele Objednám aj nabuduce a odporučil som znamim
5
DN Avatar autora | 22.02.2024
Veľmi sookojná.
5
AM Avatar autora | 22.02.2024
Určite si kupim aj velke balenie najviac sa mi paci biela Frajo , su úžasné vonia aj prádlo ale aj celý dom
5
ZV Avatar autora | 22.02.2024
Krasna vona, najkrajsia je pre mna queenka.
5
Avatar autora | 22.02.2024
Velmi som spokojná, vône vžd prevoňaju krasne celý dom a vôňa dlho vydrži :)
5
IS Avatar autora | 22.02.2024
Som spokojná krásne voňia bielizeň 👌👌👌….len odporučam urcite si ešte uvas zakupim viac produktov.
5
BT Avatar autora | 22.02.2024
Krásne vonia
5
NV Avatar autora | 22.02.2024
Veľmi spokojná, zatiaľ odskúšané vzorky s krásnou vôňou
5
MM Avatar autora | 21.02.2024
Veľmi spokojná, všetky krásne voňajú ...
5
MP Avatar autora | 21.02.2024
Som veľmi spokojná, sú to nádherné vône. Prádlo je krásne prevonane.
5
MT Avatar autora | 21.02.2024
Spokojna na 100%
5
PM Avatar autora | 21.02.2024
Veľmi spokojný
5
LL Avatar autora | 21.02.2024
Veľmi spokojny
5
KM Avatar autora | 21.02.2024
*****
5
KS Avatar autora | 21.02.2024
Krásne rôzne dlhotrvacné vône, pri vyvesení prádla na sušiak rozvonia celý dom. Mne sa naj momentálne páči zelený a modrý parfum.
5
Avatar autora | 21.02.2024
Som s produktom veľmi spokojna
5
BM Avatar autora | 21.02.2024
Pouzivam pravidelne - velka spokojnost
5
TP Avatar autora | 21.02.2024
Velmi pekná vona
5
SG Avatar autora | 21.02.2024
Spokojnosť
5
MO Avatar autora | 21.02.2024
Najviac mi vyhovuje modra vona, zelena a zlta.
5
MO Avatar autora | 20.02.2024
Veľmi spokojna, všetky krásne prevoňajú bielizeň zatial mám favorita Double y- zelená EmiJa - modrá
5
RT Avatar autora | 20.02.2024
veľká spokojnosť....
5
HL Avatar autora | 20.02.2024
Uzasne vône som velmi spokojná
5
Avatar autora | 20.02.2024
Úžasné vône, ani nieje potrebný parfém a voniam celý deň.
5
JD Avatar autora | 20.02.2024
Stale kupujem som velmi spokojna
5
SM Avatar autora | 20.02.2024
Som veľmi spokojna. Tieto vône nemajú chybu. Krásne a dlho voňajú 💕
5
ZD Avatar autora | 20.02.2024
Všetky vône super no zelena za nas najkrajšia
5
HS Avatar autora | 19.02.2024
Všetky vóňe sú fantastycke
5
AK Avatar autora | 19.02.2024
Krásne vône,odporúčam
5
GK Avatar autora | 19.02.2024
Všetky vône sú super 🤗🤗
5
JT Avatar autora | 19.02.2024
Som velmi spokojna krasne vonia
5
ZK Avatar autora | 19.02.2024
Fantastiské vône, nájde si každý tú svoju, od sladkej červenej až po sviežu bielu :) Vyvesená bielizeň baozaj prevonia celý byt!
5
J Avatar autora | 19.02.2024
Zelená vôňa je najkrajšia....super
5
JH Avatar autora | 18.02.2024
Maximálna spokojnosť Vzorky som vyskúšala, každá vonia krásne, až si neviem vybrať. Určite si kupim aj velké balenie. Prádlo vonia krásne a dlho A pri sušení rozvonia mi celý dom. Určite budem odporúčať aj mojim známym
5
MP Avatar autora | 17.02.2024
Produkt je výborný a všetky vône sú krásne. Produkt budem určite odporúčať.
5
GJ Avatar autora | 17.02.2024
Úplne spokojná Produkt je naozaj fajn
5
ĽD Avatar autora | 17.02.2024
Pre mňa najlepšie vonia zelená.
5
SL Avatar autora | 17.02.2024
Som maximálne spokojná vône sú nádherné len ťažko si viem vybrať ktorá je krajšia 🤩
5
JR Avatar autora | 16.02.2024
Pravidelne používam, maximálna spokojnosť
5
GM Avatar autora | 15.02.2024
Úžasné
5
SP Avatar autora | 15.02.2024
Vzorky doposiaľ vyskúšané sú super. Každá vôňa je niečím výnimočná. Spokojnosť nad mieru. Voňavé je nielen prádlo ale pri sušení prádla vo vnútri aj dom. Len zatiaľ si neviem vybrať vôňu, kedže všetky sú príjemne voňavé.
5
EF Avatar autora | 15.02.2024
velmi som spokojná... nadherne a dlho vonia.
5
VK Avatar autora | 15.02.2024
Veľmi spokojný.
5
IM Avatar autora | 15.02.2024
Krásne vône. Prádlo nádherne voňavé ! Odporúčam všetkými desiatimi.
5
VS Avatar autora | 15.02.2024
Vsetky vone su naozaj vyborne. Na prevonanie staci naozaj malicko
5
LD Avatar autora | 14.02.2024
Vyborne balenie vzoriek vrelo odporucam kazdemu. Vona vydrzi na obleceni dlhsie.
5
RH Avatar autora | 14.02.2024
Som veľmi spokojná
5
KM Avatar autora | 14.02.2024
Super nápad so vzorkami, lebo obmieňam vône, aby nebola stále tá istá
5
AM Avatar autora | 14.02.2024
Super, budem verná tejto značke 👍👍
5
IN Avatar autora | 14.02.2024
Odkedy som vyskúšala PUELLU, používam ako aviváž už len ju. U mňa to vyhrala zelená. :-)
5
AK Avatar autora | 14.02.2024
Veĺká spokojnosť. Krásna vôňa a dlho vydrží.
5
EU Avatar autora | 14.02.2024
Topka
5
ZG Avatar autora | 14.02.2024
100%spokojnosť
5
EH Avatar autora | 14.02.2024
odporúčam voňajú neskutočne
5
IL Avatar autora | 14.02.2024
Vyhodne, lebo kazdy si vyberie svoju oblubenu vonu. Skusala som aj inych vyrobcov, ale PUELLa za mna top, odporucam naozaj dlhotrvajuca vona a pri suseni pradla rozvonia cely dom.
5
AM Avatar autora | 12.02.2024
Vône sú veľmi výrazné, preto sú vzorky super na vyskúšanie potrebného množstva a vhodnej vône.
5
Z Avatar autora | 09.02.2024
Vzorky v malom balení sú skvelý nápad, keďže vône je najlepšie odskúšať na prádle. Vône sú dosť intenzívne, mne stačí skutočne pár kvapiek do jednej dávky prania. Skúšame na funkčné športové prádlo a zatiaľ sa to osvedčilo - vôňa drží a žiadna alergická reakcia :-)
5
AM Avatar autora | 09.02.2024
Super vone
5
AA Avatar autora | 09.02.2024
Produkt som si zakúpila opakovane, neviem sa rozhodnúť ktorá vôňa je naj. Odporúčam vyskúšať všetky.
5
ER Avatar autora | 09.02.2024
S Produktom som veľmi spokojná. Naozaj krásne vône . Určite budem objednávať aj naďalej.😊
5
MM Avatar autora | 09.02.2024
D.den,produkt a a skúšobný set mi odporučila dcéra a suseda,zľavu ešte teda za 2 eur vyskúšali sme s ďalšími susedmi sme už na dôchodku tieto aviváže.krasne potešenie. Najviac sa mi páčila zelená a tá quenka ružová, rada by som mala aj vzorku prací gél.na dôchodok sa rozhodnem či aviváž politrovú alebo litrový gél lebo tam je toho viac .prevonia krásne byt i prádlo. S úctou rod Mlyncekova, Stulajterova
5
AB Avatar autora | 08.02.2024
veľká spokojnosť 🙃
5
MG Avatar autora | 08.02.2024
S produktom som spokojná
5
ES Avatar autora | 08.02.2024
som maximálne spokojná
5
LG Avatar autora | 07.02.2024
Som nadmieru spokojná, nie lenže prádlo nádherne vonia ale dokonca aj celý byt to prevonia.
5
RT Avatar autora | 07.02.2024
Odporúčam vyskúšať...prádlo krásne vonia a prevoňaju celý byt 🥰.
5
MP Avatar autora | 07.02.2024
Vôbec sú super som spokojna
5
K Avatar autora | 07.02.2024
Vzorka staci aj na 2 prania, intenzivna vona, zakupene uz 2x.
5
IT Avatar autora | 07.02.2024
Prádlo krásne vonia, používam aj tam, kde bežnú aviváž nie. Ťažko je rozhodnúť, ktorá vôňa je tá naj.
5
B Avatar autora | 07.02.2024
spokojnosť a vyhovuju mi aj vône
5
AH Avatar autora | 07.02.2024
Som veľmi spokojná, cez vzorky som so vybrala najlepšiu a mne najviac vyhovujúcu vôňu, osobne je to pre mňa zelená.
5
MA Avatar autora | 07.02.2024
S vôňami som veľmi spokojná cely byt krásne vonia.
5
LV Avatar autora | 07.02.2024
Som spokojná,vône sú veľmi pekné.
5
SC Avatar autora | 07.02.2024
Krásne vône 🫶
5
VH Avatar autora | 06.02.2024
Nadmieru
5
AJ Avatar autora | 06.02.2024
Pekná, silná a dlhotrvajúca vôňa.
5
VD Avatar autora | 06.02.2024
Najlepšie vône ☺️
5
V Avatar autora | 06.02.2024
Super vône
5
LH Avatar autora | 06.02.2024
Super
5
RC Avatar autora | 06.02.2024
Z produktami som úplne spokojný. U nás doma každému vonia iná farba . Takže použiteľná každá farba.
5
DU Avatar autora | 06.02.2024
Najlepšia aviváž, krásne vône. 👍
5
AO Avatar autora | 05.02.2024
S vôňami som velmi spokojná prevonaju cely byt. Odporucam
5
MO Avatar autora | 05.02.2024
najviac my vyhovuje čierna Frayo
5
KH Avatar autora | 05.02.2024
Po dlhom váhaní som teda vyskúšala vzorky.Moje prekvapenie bolo,že tak malé množstvo stačí na celé pranie? A stačilo. Vyskúšané zatiaľ 4,ale už teraz mám jasného favorita
5
M Avatar autora | 05.02.2024
Zatiaľ iba skúšame rôzne vône ale určite odporúčam :)
5
PS Avatar autora | 05.02.2024
Všetky sú nádherne vonia celý byt
5
ZJ Avatar autora | 04.02.2024
Najprv som vyskúšala testovaciu sadu, že veď tých pár eur ma nezabije. Teraz sa tej vône sa neviem nabažiť. Už ku mne cestuje fľaštička zelenej vône a ďalšie vzorky, ktoré plánujem darovať a potešiť blízkych : o )
5
DM Avatar autora | 04.02.2024
Dlho som v mojom okolí počúvala pozitívne ohlasy na puellu. Rozhodla som sa prato vyskúšať set vzoriek týchto parfémov na pranie. Neľutujem túto kúpu. Bielizeň vonia prenádherne a dlho. Kto ešte nevyskúšal odporúčam. 👍
5
RM Avatar autora | 03.02.2024
Som velmi spokojná s Puellou. Nádherné vône.. Odporučam
5
GD Avatar autora | 02.02.2024
Som veľmi spokojná, zatiaľ som vyskúšala 2 vône, no sú krásne, J na prádle pekne voňajú
5
LB Avatar autora | 02.02.2024
Som veľmi spokojná s Puellou,všetky vône voňajú krásne,už by som ju nevymenila za inú aviváž.Vsetkym, ktorí ju ešte nevyskúšali odporúčam 😀
5
NJ Avatar autora | 02.02.2024
cervena Queenka nema konkurenciu je top
5
SR Avatar autora | 01.02.2024
Vone su uzasne,kazda jedna.Najviac vsak zelena.Pouzivam puellu na vsetko,aj ked umyvam podlahy,vsetko krasne vonia.🍀🙂🤗
5
ZF Avatar autora | 01.02.2024
Všetky vône sú úžasné
5
SS Avatar autora | 01.02.2024
Ťažko vybrať naj vôňu...Všetky sú Topka!Objednávka rýchlo vybavená. Určite odporúčam..🤩
5
LP Avatar autora | 31.01.2024
Nádherné vône
5
PP Avatar autora | 30.01.2024
So vzorkami som veľmi spokojný. Už sme objednali aj veľké balenia. Krásna a dlhotrvajúca vôňa.
5
VB Avatar autora | 28.01.2024
Mám síce len vzorky na vyskúšanie ale už teraz viem že si budem objednávať....super vône a dlho vonajuce
5
M Avatar autora | 27.01.2024
Prijmne vone, skusila som testovaciu sadu 6 ks
5
JD Avatar autora | 27.01.2024
Super, max spokojnosť
5
NT Avatar autora | 26.01.2024
vzorky som použila zatiaľ 3 ks ale som veľmi spokojná ,prijemná vôňa zelena je TOP. Odporúčam každému vyskúšať a určite neostanú len pri vzorkách. Rada si objednám.
5
Avatar autora | 26.01.2024
Som maximálne spokojná. Príjemne vône, svieža, mäkka bielizeň. Odporúčam každému.
5
M Avatar autora | 26.01.2024
Skvelé produkty, nádherné vône, ktoré dlho vydržia. Tovar skladom, rýchle dodanie.
5
RM Avatar autora | 25.01.2024
Všetky vône sú nádherne odporučam sú toop🫶
5
MK Avatar autora | 24.01.2024
všetky vône sú nádherné, odporúčam na 100 %
5
Avatar autora | 24.01.2024
ešte nemám odskúšané všetky vzorky ale tie odskúšané super
5
MB Avatar autora | 24.01.2024
odporúčam,dlhotrvajúce krásne vône ,objednávam velké balenie ,zelená je pre mňa top
5
GG Avatar autora | 24.01.2024
Výborná ponuka objednať si vzorky a nájsť si pre seba a rodinu tú najlepšiu vôňu. Ja to oceňujem a odporúčam aj iným.
5
VB Avatar autora | 24.01.2024
Odporúčam, vône sú svieže, stačí aj polovičná odporúčaná dávka.
5
EM Avatar autora | 24.01.2024
Úžasné voňajú, určite odporúčam každému.
5
MF Avatar autora | 24.01.2024
Velmi spokojny.
5
MF Avatar autora | 24.01.2024
Ja som uplne spokojná odporučam každej jednej žene su to krasne vôňe vrelo odporučam.
5
JM Avatar autora | 24.01.2024
Veľká spokojnosť
5
AI Avatar autora | 23.01.2024
Odporučam. Vrelo
5
NK Avatar autora | 23.01.2024
Vrelo odporučam. Krásne vône
5
MS Avatar autora | 23.01.2024
S produktami puella som veľmi spokojná, vône sú nádherné
5
MV Avatar autora | 23.01.2024
Perfektné, úžasné vône
5
EG Avatar autora | 23.01.2024
5**
5
MS Avatar autora | 22.01.2024
ODporucam krasne vonaju top
5
MM Avatar autora | 22.01.2024
Veľmi pekná vôňa,svieža trvácna.
5
PD Avatar autora | 22.01.2024
Nad mieru spokojnost. .Dobra volba si je objednat vzorky. Vsetky su krasne vonave, ale mam svoje top tri ktore mi sadli najviac. Super produkty, len odporucam.
5
JR Avatar autora | 22.01.2024
v
5
KN Avatar autora | 22.01.2024
Veľmi, každý chváli ako mi vonia oblečenie :)
5
IK Avatar autora | 21.01.2024
Objednala som si zatial iba vzorky, aby som vyskusala vone. Vsetky su prijemne a dlho ich citit. Uz mam vybranu vonu ktora mi najviac vyhovuje - zelena a objednavam ju
5
ĽT Avatar autora | 21.01.2024
Nám vonia najviac zelená a šedá a sú bombové. Odporúčame
5
MK Avatar autora | 21.01.2024
Krásne vône, žltá sa mi páčila asi najviac. Vydržali aj sušenie v sušučke. Skvelé
5
MM Avatar autora | 19.01.2024
Vône sú super konečne som našla čo vonia a prevonia aj celý byt ďakujem
5
AF Avatar autora | 19.01.2024
Perfekne,uzasne ...Inu ani nechcem.Milujem tu vonu
5
MB Avatar autora | 19.01.2024
Krásne vône a dlho je ich cítiť
5
NL Avatar autora | 19.01.2024
Dlho som na to pozerala na Facebooku a dlho som váhala či to vyskúšať. A som rada že som to vyskúšala :-) perfektné vymyslené to že si človek vie objednať vzorky za pár drobných a vyskúšať ktorá vôňa mu najviac vyhovuje. Za mňa sú jednotky žltá JaLu - určite si objednám aj veľké balenie a ešte rúžová First Dream keď som to zacítila odpadla som :-) tak krásne mi nikdy oblečenie nevoňalo. Ďalšie pozitívum je že krásne to prevoňalo celý byt aj skriňu. Takže s tejto vône jednoznačne veľké balenie pôjde ku nám :D A do tretice môjmu mužovi sa najviac páčila modrá EmiJa takže to objednám špeciálne na jeho oblečenie :D
5
MM Avatar autora | 18.01.2024
Zelená mi sadla najviac, vonia celý dom :-) Odporúčam
5
Avatar autora | 18.01.2024
Vône sú úzasné, najviac sa mi páči biela a zelená.
5
NM Avatar autora | 18.01.2024
Veľmi krásne vône,ktoré naozaj aj po usešení v sušičke pretrvajú. Po týždni stále oblečenie zo skrine vonia ako čerstvo vypraté,určite odporúčam😊
5
MH Avatar autora | 18.01.2024
Velmi spokojna
5
MR Avatar autora | 18.01.2024
Odskúšané vzorky. Veľká spokojnosť.
5
Avatar autora | 18.01.2024
Som veľmi spokojná, úžasne vonia
5
AH Avatar autora | 18.01.2024
Všetky vône sú super, vonia prádlo a aj byt. Za mňa zatiaľ vyhráva zelená. Super dlho vonia. Biela je príjemne jemná a túto uvažujem kúpiť ako parfém do bytu.
5
TH Avatar autora | 18.01.2024
S vôňami som veľmi spokojná
4
Avatar autora | 18.01.2024
Som veľmi spokojná, vonia cely dom a vôňa vydrží dlhšie ako bežná avivaž
5
VO Avatar autora | 17.01.2024
Dokonale vône :)
5
DM Avatar autora | 17.01.2024
Som veľmi spokojna a vône sú fantastické....
5
EM Avatar autora | 17.01.2024
zatial som vyskusala zelenu, modru a ruzovu a najviac mi vonia zelena a modra. Vzorku som pouzila na 3-4 prania, nakolko je aroma intenzivna.
5
SB Avatar autora | 17.01.2024
Zatiaľ som vyskúšala dve vône, vôňa je výrazná a iná ako bežná avizaz. Som zvedavá na ďalšie vône 😊
5
Avatar autora | 16.01.2024
Konečne aviváž, ktorá príjemne rozvonia celý dom. Odporúčam vyskúšať vzorky a určite sa do niektorej z vôní zamilujete.
5
MK Avatar autora | 16.01.2024
Odporucam, skela a dlhotrvajuca vona
5
KP Avatar autora | 16.01.2024
Velmi dobra moznost pred kupou vacsieho balenia,pradlo ostalo dlho vonave,co ocenila aj rodina:)
5
L Avatar autora | 16.01.2024
Moja premiera a velka spokojnost s produktom. Urcite objednam aj nabuduce.
5
JB Avatar autora | 16.01.2024
Dlhotrvacne vone,aj po noseni pradla. Da sa najst favorit.
5
VG Avatar autora | 16.01.2024
Veľmi..jednoducho nádherné vône
5
JB Avatar autora | 15.01.2024
Veľmi pekné a intenzívne vone, prádlo zostane dlho prevoňané.
5
CB Avatar autora | 15.01.2024
Odporúčam každému. Spokojnosť.
5
VS Avatar autora | 15.01.2024
Super vôňa, odporúčam každému! Po praní je celý dom prevoňaný a oblečenie dlho voňavé.
5
ZS Avatar autora | 14.01.2024
veľmi spokojná
5
MH Avatar autora | 13.01.2024
Krásne vône všetkých vzoriek. Nemusím ani parfém používať, stačí že si veci vyperiem 👌👌
5
DM Avatar autora | 11.01.2024
Veľmi krásne vône, ešte som nič lepšie nemala. Odporúčam každému
5
MK Avatar autora | 10.01.2024
Každá jedna vôňa je jedinečná. Po praní mám prevoňaný celý byt a oblečenie vydrží svieže a voňavé veľmi dlho. Za mňa je zatiaľ to Frayo a Queenka ❤️
5
Avatar autora | 10.01.2024
veľmi pekná a intenyívna vôňa . hne´d viem či sú veci vypraté v Puele
5
AF Avatar autora | 10.01.2024
Super vône, vrelo odporúčam 😊
5
EP Avatar autora | 10.01.2024
👍
5
W Avatar autora | 09.01.2024
Oplatí sa minimálne skusit
5
JK Avatar autora | 09.01.2024
Super vône a dlho vydržia zasa po dlhej dobe kvalitný výrobok na trhu....vrele odporúčam
5
KL Avatar autora | 09.01.2024
Zatial vyhráva biela😉 určite si objednám velké balenie
5
JM Avatar autora | 08.01.2024
velmi spokojna
5
VZ Avatar autora | 08.01.2024
Spokojosť. Krasne voňe
5