Vitajte v našom internetovom obchode s najvoňavejšou náhradou aviváže PUELLA.

Vzorky 6ks

Set šiestich jednorazových Vzoriek (6x 5ml) 1dávka = 5ml/4kg bielizne 

Zaujali Vás naše produkty ale neviete ktorá vôňa sa Vám hodí viac?  

Preto Vám ponúkame možnosť objednať si kompletnú sadu šiestich jednorazových vzoriek PUELLA - Washing Paradise, aby ste vône odskúšali a presvedčili sa o kvalite našich produktov. Každá fľaštička je určená na jedno pranie.

Zasielame v rámci Slovenska, Česka aj do celej EÚ. Krajinu doručenia si prosím vyberiete v košíku. V prípade ak by bol záujem do inej krajiny, tak nás kontaktujte ( PUELLAvone.sk@gmail.com ). Pri objednávke do krajín s inou menou ako € sa eurá zmenia na Vašu menu podľa aktuálneho kurzu Národnej Banky a dobierka bude vo Vašej mene. Pri objednávke nad 87,99€ je doprava zdarma!

Skladom - posielame ihneď
Značka: Puella
5,99 € –17 % 4,99 €
Kategória: Parfumy na pranie
70069E5A 25D3 4E01 8F31 9243A33CCAD5
Akcia Tip
5,99 € –17 %

PUELLA – Parfum na pranie je najvoňavejšia náhrada aviváže, ktorá je vyvinutá na báze vonných olejov. Spolu s ďalšími dôležitými prvkami tvorí unikátne zloženie, vďaka čomu sú produkty Puella prekvapivé svojou intenzitou. Bielizeň je dlhotrvajúco voňavá, neuveriteľne jemná na dotyk a po vypraní je vhodná aj do sušičky. Vysoká koncentrácia zaistí aj vďaka nízkej dávke veľmi intenzívnu vôňu v porovnaní s bežnou avivážou. Po vypraní bude voňať nielen bielizeň, ale aj vaše prostredie.