Vitajte v našom internetovom obchode s najvoňavejšou náhradou aviváže PUELLA.

Puella Parfum na pranie - First Dream (10-50-100praní)

First Dream prinesie k Vám domov intenzívny parfumovaný zážitok levandulí a vanilky. (Sladká vôňa)

Dávkuje len zopár kvapiek, vďaka čomu je aj šetrný k vašej práčke. Jedna dávka = 5 ml/4 kg bielizne

 

Varianta
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Skladom - posielame ihneď Skladom - posielame ihneď Skladom - posielame ihneď Zvoľte variant
Značka: Puella
4,99 € 14,99 € 21,99 € od 4,99 €
Kategória: Parfumy na pranie
Záruka: 2 roky

PUELLA – Parfum na pranie je najvoňavejšia náhrada aviváže, ktorá je vyvinutá na báze vonných olejov. Spolu s ďalšími dôležitými prvkami tvorí unikátne zloženie, vďaka čomu sú produkty Puella prekvapivé svojou intenzitou. Bielizeň je dlhotrvajúco voňavá, neuveriteľne jemná na dotyk a po vypraní je vhodná aj do sušičky. Vysoká koncentrácia zaistí aj vďaka nízkej dávke veľmi intenzívnu vôňu v porovnaní s bežnou avivážou. Po vypraní bude voňať nielen bielizeň, ale aj vaše prostredie.

 

Dávkovanie: Je to silný koncentrát, preto sa dávkuje len zopár kvapiek, vďaka čomu je aj šetrný k vašej práčke. ( Jedna dávka = 5 ml/4 kg bielizne )

Návod na použitie: Na 4 kg bielizne nalejeme do nádobky na aviváž 5 ml parfumovaného koncentrátu. Koncentrát sa už s ničím neriedi.

Nezanecháva na bielizni žiadne škvrny, pri dodržaní odporúčaného dávkovania.

Obsahuje parfum: 4-tert-Butylcyclohexyl Acetate, Linalool, Hexylsalicylát, Butylphenyl  Methylpropional, Coumarin, Linalyl Acetát


Zasielame v rámci Slovenska, Česka (www.PUELLAvune.cz)  aj do celej EÚ (www.PUELLAscents.com. Krajinu doručenia si prosím vyberiete v košíku. V prípade ak by bol záujem do inej krajiny, tak nás kontaktujte ( puella.wp@gmail.com ). Pri objednávke do krajín s inou menou ako € sa eurá zmenia na Vašu menu podľa aktuálneho kurzu Národnej Banky a dobierka bude vo Vašej mene. Pri objednávke nad 87,99€ je doprava zdarma!

 

 

Perfumed washing oil 

Scented washing paradise: First dream

Scent composition: Lavender and vanilla

 

Product description:

Perfumed concentrate for washing, which is meant to be used as a substitute for fabric softener. It is composed of strong essential oils, thanks to which the resulting scent is much more intensive, longer lasting and the clothes remain soft. Your laundry as well as your surroundings will smell good after washing. Laundry can be tumble dried after washing. Leaves no stains on laundry, please follow recommended dosage.Dosage: It is a strong concentrate, therefore, only a few drops should be dispensed, thanks to which it is also gentle to your washing machine.

One dose = 5 ml/4 kg of laundry 

Instructions for Use: Pour 5 ml of perfumed concentrate to fabric softener dispenser for 4 kg of laundry. There’s no need to dilute the concentrate.