Návod na používanie a dávkovanie

Vhodné pre
alergikov

 

Doprava
zadarmo

 

Doručenie
do 3 dní

 

Zákaznícka
podpora

Odporúčané dávkovanie parfumov na pranie

Do priehradky na aviváž nalejte 5 ml Puella parfumu na pranie a do práčky vložte 4 kg bielizne. 5 ml zodpovedá objemu plného vrchnáka našej 500 ml a 250 ml fľaše. Objem vrchnáka 50 ml fľaše je 2,5 ml, preto je v tomto prípade potrebné naliať do priehradky 2 vrchnáky. Pri jednorazových vzorkách vylejte do priehradky na aviváž celý obsah vrecúška, pretože jedna vzorka obsahuje 5 ml parfumu.

Dávkovanie jednotlivých parfumov na pranie

 

VZORKY: celý obsah vrecka (5 ml) do priehradky na aviváž

BALENIE 50 ml: 2 x biely vrchnák alebo 1 x čierny vrchnák (5 ml) do priehradky na aviváž

BALENIE 250 ml: 1 x vrchnák (5 ml) do priehradky na aviváž

BALENIE 500 ml: 1 x vrchnák (5 ml) do priehradky na aviváž

 

Pena do kúpeľa

 

Pre maximálny penivý efekt prilejte 10 ml peny do kúpeľa  priamo do prúdu teplej vody.

 

Bytový parfum

 

Okrem našich parfumov na pranie vám ponúkame aj bytové parfumy v podobe sprejov na každodenné použitie. Špeciálne parfumy sú vyvinuté pre domácnosť. Vhodné sú na textil, gauč, záclony, do auta a na prevoňanie interiéru a podobne. Spreje odporúčame používať výhradne na tieto účely.

 

Prací gél PUELLA

 

Dodržiavajte pokyny uvedené na etikete oblečenia, pokyny na dávkovanie a pokyny pre konkrétny typ práčky. Nepresahujte kapacitu práčky, aby bielizeň počas prania mala dostatok priestoru pre namáčanie, plákanie, predpieranie, žmýkanie a hlavné pranie.

 

Pre dosiahnutie optimálnych výsledkov je tiež dôležité prispôsobiť dávkovanie výrobku podľa stupňa znečistenia bielizne a tvrdosti vody, ktorú vaša práčka používa počas pracieho cyklu.

 

 

Prací gél dávkujte do priehradky v práčke určenej na prací prostriedok v pomere 10 ml koncentrátu na 4 kg bielizne. 10 ml zodpovedá jednej štvrtine vrchnáka balenia.

Starostlivosť o práčku a sušičku

Správna starostlivosť o práčku a sušičku zahŕňa pravidelné čistenie kvôli dlhodobému udržaniu ich výkonnosti a životnosti. Dodržiavaním odporúčaných postupov výrobcu môžete zabezpečiť optimálne výsledky prania a sušenia.


Späť do obchodu