Návod na používanie a dávkovanie

Vhodné pre
alergikov

 

Doprava
zadarmo

 

Doručenie
do 3 dní

 

Zákaznícka
podpora

Odporúčané dávkovanie parfumov na pranie  vo všeobecnosti

Do nádobky na aviváž nalejte 5 ml koncentrátu Puella parfumu na pranie a do práčky vložte 4 kg bielizne. 5 ml odpovedá množstvu plného vrchnáčika pri našej 500 ml a 250 ml fľaše. Pri 50 ml fľaši je potrebné použiť vrchnáčik 2x, pretože jeho obsah je len 2,5 ml. Pri jednorazových vzorkách je potrebné vyliať do práčky  do nádobky na aviváž, celý obsah vrecúška. Jedna vzorka obsahuje 5 ml koncentrátu.

Dávkovanie parfumu na pranie

 

VZORKY: vyliať celý obsah vrecka (5 ml) do nádobky na aviváž

BALENIE 50 ml: 2x biely vrchnáčik alebo 1x čierny vrchnák (5 ml) do nádobky na aviváž

BALENIE 250 ml: vyliať 1x vrchnáčik (5 ml) do nádobky na aviváž

BALENIE 500 ml: vyliať 1x vrchnáčik (5 ml) do nádobky na aviváž

 

Pena do kúpeľa

 

Pre maximálny penivý efekt prilejte 10 ml peny do kúpeľa  priamo do prúdu teplej vody.

 

Bytový parfum

 

Okrem našej aviváže vám ponúkame aj bytový parfum v podobe sprejov na každodenné použitie. Špeciálny parfum vyvinutý pre domácnosť. Vhodné na textil, gauč, záclony, do auta a na prevoňanie interiéru a pod. Sprej odporúčame aplikovať výhradne na účely tohto druhu.

 

Prací gél PUELLA

 

Dodržujte pokyny uvedené na štítku na oblečení a pokyny na dávkovanie a pokyny pre daný typ práčky. Nepresahujte kapacitu práčky, aby bielizeň počas prania mala dostatok priestoru pre namáčanie, plákanie, predumývanie, žmýkanie a hlavné pranie.

 

Pre dosiahnutie optimálnych výsledkov, je taktiež dôležité prispôsobiť dávkovanie výrobku podľa stupňa znečistenia bielizne a tvrdosti vody, ktorú vaša práčka používa počas pracieho cyklu.

 

 

Prací gél dávkujeme do priehradky v práčke určenej na prací prostriedok v pomere 10 ml koncentrátu na 4 kg bielizne. 10 ml zodpovedá jednej štvrtine vrchnáčika balenia.

Starostlivosť o práčku a sušičku

Správna starostlivosť o práčku a sušičku zahŕňa pravidelné čistenie, aby sa udržala ich výkonnosť a životnosť dlhodobo. S dodržiavaním odporúčaných postupov v návodoch od výrobcov môžete zabezpečiť optimálne výsledky prania a sušenia.


Späť do obchodu