Starostlivosť o práčku a sušičku

  

Vhodné pre
alergikov

 

Doprava
zadarmo

 

Doručenie
do 3 dní

 

Zákaznícka
podpora

Prečo je dôležité starať sa o práčku a sušičku?

Práčka a sušička sú neoddeliteľnou súčasťou našich domovov a uľahčujú nám život. Správna starostlivosť o tieto spotrebiče nám pomôže ušetriť peniaze za opravy a predĺži ich životnosť. Okrem toho udržiavanie práčky a sušičky v dobrej kondícii prispieva k úspore energie a znižuje negatívny vplyv na životné prostredie.

S Puellou ušetríte

Vďaka kompaktnému baleniu parfumu na pranie Puella nešetríte len úložný priestor, ale aj peniaze. Dlhotrvajúca vôňa, ktorá udržiava bielizeň čerstvú dlho po vypraní, prispieva k zníženiu frekvencie pracích cyklov, čo môže predĺžiť životnosť vašich spotrebičov. Vďaka nízkemu dávkovaniu a starostlivo zostavenému zloženiu parfumov Puella nedochádza k zanášaniu práčky, čím sa predchádza nákladným opravám. Ušetrite peniaze a zachovajte vašu práčku v optimálnej kondícii s Puella inteligentným riešením pre vaše pranie.

Starostlivosť o práčku

Správna starostlivosť o práčku je kľúčová pre jej dlhú životnosť a čistotu bielizne.
Tu je niekoľko kľúčových tipov pre starostlivosť o tohto verného pomocníka:

 

Pravidelná údržba práčky je dôležitá. Odporúčaný interval čistenia závisí od typu a značky práčky. Tento interval môžete skrátiť, ak zaznamenáte problémy pri praní. Dôvody zanesenia práčky môžu byť rôznorodé, vrátane počtu praní, tvrdosti vody, teploty vody, typu bielizne a práčky. Pri čistení dodržiavajte návod výrobcu práčky a použite odporúčaný čistiaci produkt.

Kompletné čistenie. Dôkladne vyčistite tesnenia, nádobu na dávkovanie, filter, bubon a ostatné súčasti práčky.

• Ak chcete dodať práčke, bielizni a oblečeniu jedinečnú vôňu, nezabudnite vyskúšať parfum na pranie Puella. Tento produkt je alternatívou k aviváži a dodáva odevom intenzívnu a dlhotrvajúcu vôňu. 

Náhodné vyliatie parfumu Puella

V prípade náhodného vyliatia parfumu na pranie Puella, postupujte nasledovne:

• Okamžite utrite rozliaty parfum mokrou alebo navlhčenou handričkou. Týmto spôsobom zabránite tomu, aby koncentrát prišiel do kontaktu s povrchmi a materiálmi.

• Dobre vyvetrajte priestor, aby sa vôňa čo najrýchlejšie rozptýlila.

Starostlivosť o sušičku

Sušička je skvelým domácim pomocníkom, ktorý šetrí čas strávený vešaním a sušením bielizne. Rovnako ako pri práčke aj v prípade sušičky je dôležité venovať dostatočnú pozornosť jej údržbe a čisteniu. Frekvencia čistenia a potrebná starostlivosť závisia od typu a značky sušičky. Odporúčame vám vždy sa riadiť pokynmi a radami výrobcu uvedenými v návode na používanie tohto spotrebiča. Aby ste sa však mohli tešiť z jeho optimálnej funkčnosti, dbajte na dodržiavanie týchto rád:

 

Čistenie filtra sušičky. Filter zachytáva vlákna, ktoré sa v ňom hromadia zo šatstva, preto je potrebné pravidelne ho čistiť. Čistý filter zabezpečí efektívne sušenie. 

Kontrola bubna. Bubon sušičky by ste mali tiež z času na čas skontrolovať, či v ňom nie sú zachytené zostatkové vlákna, nite alebo iné časti odevov.

Kontrola kondenzačnej nádobky. Ak nemáte sušičku napojenú na odpad, vodu z kondenzačnej nádobky pravidelne vylievajte.

Späť do obchodu