Náš príbeh

Vznik značky

Vo svete, kde sa inovácie stretávajú s nevyhnutnosťou, sa slovenská značka PUELLA stala priekopníkom. Posunula hranice benefitov a účinkov prostriedkov na pranie a predefinovala zmyselný zážitok starostlivosti o bielizeňPuella so svojím vizionárskym prístupom a neochvejným záväzkom k dokonalosti posunula koncept aviváže na úplne novú úroveň.


Internetový
obchod Puella sa spustil 25. apríla 2020 na pozadí rodiacej sa globálnej pandémie. Čelila všadeprítomným obmedzeniam, avšak nenechala sa odradiť vďaka výzvam, ktoré pred ňou stáli a značka nekompromisne pokračovala vo svojich ambicióznych plánoch.Ale vráťme sa na začiatok:


Niekoľko mesiacov pred spustením e-shopu bol tím Puella odhodlaný vo svojom poslaní priniesť produkt, ktorý by dokázal transformovať priemerný zážitok na pohlcujúci zmyslový pôžitok. Stovky hodín boli venované honbe za dokonalými vôňami bez jediného ústupku našej snahy o dokonalosť. Naša vízia presahovala rámec samotnej vône. Chceli sme vytvoriť produkt, ktorý okrem uchvátenia zmyslov stelesňuje najvyššiu kvalitu a buduje trvalé puto s jeho používateľmi. Vďaka rozšírenému procesu spolupráce s odborníkmi v parfumériách, prísnymi internými testovaniami a neúnavnou oddanosťou, sme dosiahli úspech. Odomkli sme vzorec pre produkt, ktorý si nepopierateľne vyslúžil titul najlepší a najvoňavejší, v očiach našich zákazníkov. Zaviedli sme aj prísne štandardy a získali celoeurópske certifikácie. Naše produkty sme "vyšperkovali" do úplnej dokonalosti a dnes sa môžeme hrdo pýšiť tým, že sú naozaj najlepšie na trhu.

Inovácie a revolúcia aviváže

Naše úsilie o dokonalosť nezostalo len pri výrobe jedného výnimočného produktu. Všetky ďalšie produkty, etikety a dizajn sme precízne navrhli tak, aby boli elegantné, intuitívne a obohacovali zážitok z ich používania zo všetkých stránok. Vaša pozitívna skúsenosť s našimi produktami je pre nás mimoriadne dôležitá, ako aj zanechanie skvelého prvotného dojmu a preto k tomu náležite patrí plná pozornosť precíznej prezentácii nášho majstrovského diela.Na trhu, kde bolo nájdenie aviváže tohto kalibru vzácnosťou, sa ako prvá a akoby na zavolanie objavila Puella. Jedinečná ponuka značky priniesla nielen výnimočnú vôňu, ale aj spôsobila revolúciu v spôsobe používania aviváže. Na rozdiel od bežných aviváži Puella okúzlila zákazníkov odhalením, že aj malé množstvo produktu môže stačiť na to, aby sa celá bielizeň naplnila lákavou vôňou.

Proces výroby Puella prelomového konceptu bol sprevádzaný výzvami, ktoré bežné aviváže nedokážu prekonať. Puella tak presvedčila zákazníkov o nepopierateľnej kvalite a výhodách svojho produktu. Ponúka intenzívnu a dlhotrvajúcu vôňu s výhodami klasickej aviváže pri použití len 5 ml produktu na 4 kg bielizne. Naše štýlové a dizajnové 500 ml balenie postačuje až na neuveriteľných 100 praní. Puella dokázala to, čo sa doteraz zdalo nemožné.

Spokojnosť zákazníkov

a rozšírenie značkyPostupne vôňa Puella zdobila odevy zákazníkov po celej krajine a začal sa rozvíjať očarujúci príbeh. Recenzie od zákazníkov sa hrnuli, pričom každá z nich svedčí o podmanivej príťažlivosti vône Puella. Tieto recenzie zanechali hlboký dojem na zákazníkov, ktorí na vlastnej koži pocítili nezabudnuteľnú silu vôní Puella a posilnili tak svoju oddanosť voči značke.


V súčasnosti už pôsobíme v ôsmich krajinách, kde sa môžeme pýšiť dokopy s viac ako 15 000 recenziami od našich spokojných zákazníkov. Puella sníva o tom, že sa stane lídrom vo svete aviváže.

Záväzok k excelentnosti
a inovácie

 

Cesta, na ktorú sme sa ako tím Puella dali, je však neustálym procesom inovácií, evolúcie a ani zďaleka sa nekončí. Náš záväzok k poskytovaniu excelentnosti prevyšuje náš pôvodný triumf. Dnes sa aktívne venujeme vývoju a predstavovaniu nových produktov, ktoré okrem zefektívnenia a zdokonaľovania starostlivosti o bielizeň prispievajú aj k vytváraniu výnimočného zážitku v domácnosti.Pri našich produktoch sme s veľkou precíznosťou vyberali každú prísadu a venovali pozornosť každému detailu s cieľom dosiahnuť najvyššiu kvalitu.
Tým zabezpečujeme, že si udržiavame vysoké štandardy, ktoré sme si stanovili už v roku 2020.

Baner 1 K Ľ Ú Č O V Ě   V Ý H O D Y 
P U E L L A   P A R F U M O V   N A   P R A N I E
Baner 1Naša značka si získala dôveru tisícok spokojných zákazníkov, ktorí nám zanechali viac ako 15 000 recenzií z ôsmich krajín.

Naša zákaznícka podpora je na najvyššej úrovni a profesionálne preškolený personál Vám ochotne poskytne všetky potrebné informácie, zodpovie otázky a vyrieši prípadné komplikácie. Vaše e-maily sa vybavujú v čo najkratšom čase a s profesionálnym prístupom.

Vaše objednávky si nadmieru vážime a tak chceme, aby k Vám prišli nepoškodené. S tým nám pomáhajú kvalitné krabice, v ktorých zákazníkom posielame precízne uložené produkty a pomocou kvalitných výplňových materiálov produkt v krabici upevníme. Vďaka tomu balíček príde k zákazníkovi nepoškodený aj počas medzinárodnej prepravy.

Spolupracujeme s najlepšími dopravcami na trhu, aby balíček bol čo najrýchlejšie a najbezpečnejšie doručený k zákazníkovi. Vo väčšine prípadov je objednaný balíček hneď na druhý deň u zákazníka.


Dôraz na čistotu a kvalitné, poctivé zloženie:
Naše parfumy na pranie vynikajú tým, že na rozdiel od bežných aviváži nezanášajú práčku, neupchávajú vlákna bielizne a neporušujú tak jej funkčnosť. Navyše, ich zloženie obsahuje vysoké percento vonných olejov, čo zabezpečuje intenzívnu a dlhotrvajúcu vôňu.

PUELLA – Parfumy na pranie neobsahujú: Chlorán sodný, ťažké kovy, znečisťujúce reziduá, dioxán, SVHC, parabény, PBT/vPvB látky, mikroplasty ani nanolátky.

Prečo si vybrať produkty Puella? Preskúmajte výhody:

  • Naše výrobky spĺňajú najvyššie štandardy kvality a sú v súlade s prísnymi normami EÚ predpisov.
    Zaviazali sme sa dodržiavať etické praktiky, naše produkty sú vegánske a nie sú testované na zvieratách.
  • Malé dávkovanie parfumov oproti klasickej aviváži - na 1 pranie stačí  iba 5 ml a poskytuje výnimočnú vôňu.
  • Naše dlhotrvajúce vône vytvárajú podmanivú auru, vďaka ktorej bude vaše oblečenie voňať znamenito.
  • Naše vône sú vhodné na všetky typy textilu, aj na športové a funkčné oblečenie pre športovcov a ľudí, ktorí milujú pohyb.
  • Malé a skladné balenie, ktoré nezaberie veľa miesta
  • Užite si trvalú sviežosť a vôňu Vašej bielizne. Bielizeň vypraná s použitím Puella parfumu na pranie je vhodná aj na vysušenie v sušičke. O vôňu, ktorá obohatila vašu bielizeň vďaka Puelle počas prania sušením v sušičke neprídete. Je prenikavá a pretrváva s rovnakou intenzitou aj po vysušení bielizne pomocou sušičky.
parfumy na pranie
Parfumy na pranie
Prejsť na kategóriu →
pena na pranie
Peny do kúpeľa
Prejsť na kategóriu →
vzorky na vyskusanie
Vzorky, darčekové balenia
Prejsť na kategóriu →


VIAC INFORMÁCIÍ
 

Hodnotenie

Recenzia...

Návod na dávkovanie

Starostlivosť ...

Často kladené otázky

Často kladené otázky...

Doprava

Doprava

Späť do obchodu