Náš príbeh

Vo svete, kde sa inovácie stretávajú s nevyhnutnosťou, sa slovenská značka PUELLA stala priekopníkom. Posunula hranice benefitov a účinkov prostriedkov na pranie a predefinovala zmyselný zážitok starostlivosti o bielizeňPuella so svojím vizionárskym prístupom a neochvejným záväzkom k dokonalosti posunula koncept aviváže na úplne novú úroveň.


Internetový obchod puellavone.sk bol spustený 25. apríla 2020 na pozadí rodiacej sa pandémie. Značka Puella čelila všadeprítomným obmedzeniam, avšak nenechala sa odradiť vďaka výzvam, ktoré pred ňou stáli a nekompromisne pokračovala vo svojich ambicióznych plánoch.
Vráťme sa však na začiatok


Niekoľko mesiacov pred spustením e-shopu bol tím Puella vo svojom poslaní odhodlaný priniesť produkt, ktorým by dokázal transformovať priemerný zážitok na pohlcujúci zmyslový pôžitok. Strávili sme stovky hodín neúnavným hľadaním dokonalej vône bez jediného ústupku našej snahy o dokonalosť.

Naša vízia presahovala rámec samotnej vône. Chceli sme vytvoriť produkt, ktorý okrem uchvátenia zmyslov stelesňuje najvyššiu kvalitu a buduje trvalé puto s jeho používateľmi.

Vďaka rozšírenému procesu spolupráce s odborníkmi v parfumériách, vďaka prísnym internými testovaniam a vďaka neúnavnej oddanosti sme dosiahli úspech. Odomkli sme vzorec pre produkt, ktorý si v očiach našich zákazníkov nepopierateľne vyslúžil titul najlepší a najvoňavejší.

Zaviedli sme aj prísne štandardy a získali celoeurópske certifikácie. Naše produkty sme vyšperkovali do úplnej dokonalosti a dnes sa môžeme hrdo pýšiť tým, že sú naozaj najlepšie na trhu.

Inovácie a revolúcia vo svete aviváží

Na trhu, kde bolo nájdenie aviváže tejto kvality vzácnosťou, sa prvá a akoby na zavolanie objavila Puella. Jedinečná ponuka značky nielen priniesla výnimočnú vôňu, ale aj spôsobila revolúciu v spôsobe používania aviváže.

Puella ponúka intenzívnu a dlhotrvajúcu vôňu s výhodami klasickej aviváže pri použití len 5 ml produktu na 4 kg bielizne. Naše štýlové a dizajnové 500 ml balenie postačuje až na neuveriteľných 100 praní.

Naše úsilie o dokonalosť však nezostalo len pri výrobe jedného výnimočného produktu. Všetky ďalšie produkty, etikety a dizajn sme precízne navrhli tak, aby boli elegantné, intuitívne a aby po všetkých stránkach obohacovali zážitok z ich používania.

Spokojnosť zákazníkov
a rozšírenie značky

 


Postupne vône Puella zdobili odevy zákazníkov po celej krajine a začal sa rozvíjať očarujúci príbeh. Pribúdalo pozitívnych recenzií zákazníkov, pričom každá z nich svedčila o podmanivej príťažlivosti vône Puella. Tieto recenzie zanechali hlboký dojem na zákazníkoch, ktorí na vlastnej koži pocítili nezabudnuteľnú silu vôní Puella a posilnili tak svoju vernosť značke.V súčasnosti už pôsobíme v ôsmich krajinách a môžeme sa pýšiť dokopy viac ako 15 000 recenziami od našich spokojných zákazníkov. Puella sníva o tom, že sa stane lídrom vo svete aviváží.

Záväzok k excelentnosti
a inováciám

 

Vždy sme verili v to, že naša snaha nesmie skončiť len pri priemernosti. Vášeň pre vytváranie kvalitných produktov nás neustále posúva ďalej. Spolupracujeme s odborníkmi, hľadáme nové cesty a nebojíme sa čeliť novým výzvam.

Pri našich produktoch sme s veľkou precíznosťou vyberali každú prísadu a venovali pozornosť každému detailu s cieľom dosiahnuť najvyššiu kvalitu.

Tým zabezpečujeme udržiavanie vysokých štandardov, ktoré sme si stanovili už v roku 2020.

Baner 1 K Ľ Ú Č O V É   V Ý H O D Y 
P U E L L A   P A R F U M O V   N A   P R A N I E
Baner 1

 

 

  • Naša značka si získala dôveru tisícok spokojných zákazníkov z ôsmich krajín, ktorí nám zanechali viac ako 15 000 recenzií.
  • Naša zákaznícka podpora je na najvyššej úrovni a profesionálne preškolený personál vám ochotne poskytne všetky potrebné informácie, zodpovie otázky a vyrieši prípadné komplikácie. Vaše e-maily sa vybavujú v čo najkratšom čase a s profesionálnym prístupom.
  • Vaše objednávky si veľmi vážime, preto chceme, aby vám boli doručené nepoškodené. To zabezpečujeme pomocou kvalitných škatúľ, v ktorých vám posielame precízne uložené produkty upevnené vo vnútri pomocou kvalitných výplňových materiálov. Vďaka tomu je balíček doručený zákazníkovi nepoškodený aj v prípade medzinárodnej prepravy.
  • Spolupracujeme s najlepšími dopravcami na trhu, aby bol balíček čo najrýchlejšie a najbezpečnejšie doručený k zákazníkovi. Vo väčšine prípadov je zásielka u zákazníka hneď na druhý deň.
  • Kladieme dôraz na čistotu a kvalitné poctivé zloženie. Naše parfumy na pranie vynikajú tým, že na rozdiel od bežných aviváží nezanášajú práčku, neupchávajú vlákna bielizne a neporušujú tak jej funkčnosť. Navyše obsahujú vysoké percento vonných olejov, čo zabezpečuje intenzívnu a dlhotrvajúcu vôňu.
  • Puella parfumy na pranie neobsahujú chlorán sodný, ťažké kovy, znečisťujúce reziduá, dioxán, SVHC, parabény, PBT/vPvB látky, mikroplasty ani nanolátky. 

 

PUELLA - viac než len značka

 

PUELLA je pre nás vášňou a snahou priniesť do sveta prania zmenu. Sme hrdí na to, čo sme dosiahli, a s odhodlaním pokračujeme ďalej.

 

 

parfumy na pranie
Parfumy na pranie
Prejsť na kategóriu →
pena do kúpeľa
Peny do kúpeľa
Prejsť na kategóriu →
vzorky na vyskusanie
Vzorky, darčekové balenia
Prejsť na kategóriu →


VIAC INFORMÁCIÍ
 

Hodnotenie

Recenzia...

Návod na dávkovanie

Starostlivosť ...

Často kladené otázky

Často kladené otázky...

Doprava

Doprava

Späť do obchodu