Návod dávkovania

Dávkovanie parfumu na pranie PUELLA:

Dávkovanie vo všeobecnosti:

- Odporúčané dávkovanie produktov na pranie Puella - do nádobky na aviváž naliať 5ml koncentrátu (zobrazené nižšie na obrázku č.1) a do práčky vložiť 4kg bielizne. (5ml odpovedá množstvu plného vrchnáčika pri našej 500ml a 250ml fľaše alebo dvoch vrchnáčikov pri 50ml fľaši (zobrazené nižšie na obrázku č.2). Pri jednorazových vzorkách je celý obsah vrecúška 5ml) 

- Pomer 5ml koncentrátu/4kg je odporúčane dávkovanie pri ktorom si zákazník môže podľa potreby upraviť intenzitu vône znížením/navýšením dávky pre slabší/silnejší prejav vône. 

 
Obrázok č.1

  

Dávkovanie podľa typu balenia:

Jednorazové vzorky:

Jednorazové vzorky sú na jedno použitie. Celý obsah vrecúška je potrebné vyliať do nádobky na aviváž (zobrazené vyššie na obrázku č.1) a do práčky vložiť 4kg bielizne.

50ml balenia:

50ml balenia majú menšie vrchnáčiky oproti našim ostatným fľašiam. Jeden vrchnáčik na 50ml fľaši ma objem 2,5ml to znamená že je potrebné dať do nádobky na aviváž dva plné vrchnáčiky aby bolo odporúčané dávkovanie dodržané. (miesto pre koncentrát je zobrazené vyššie na obrázku č.1) 

250ml a 500ml balenia:

Tieto dve veľkosti fliaš majú rovnaký objem vrchnáku a to 5ml. To znamená, že jeden plný vrchnák je potrebné dať do nádobky na aviváž, aby bolo odporúčané dávkovanie dodržané. (miesto pre koncentrát je zobrazené vyššie na obrázku č.1) 

 
obrázok č.2

 

Dávkovanie pri práčke s automatickým dávkovaním pracích prostriedkov:

Pri tomto type práčky vylejete koncentrát do nádobky na aviváž a nastavíte najmenšie dávkovanie 5ml na cyklus.

 

Starostlivosť o práčku a sušičku:

Práčka:

Každú práčku je potrebné raz za čas poriadne prečistiť. Ako často? Výrobcovia pračiek uvádzajú v návode odporúčaný interval čistenia podľa typu a značky pračiek. Ak odporúčaný interval nie je dosiahnutý, ale výsledky prania nie sú také, ako by mali byť, tak je možné práčku vyčistiť aj pred dosiahnutím intervalu. Prečo je to tak? Závisí to od veľa faktorov(podľa počtu absolvovaných cyklov praní, tvrdosť vody, teploty vody pri praní, od typu znečistenia pranej bielizne (nár. prádla), typu materiálu pranej bielizne, typu práčky)

Práčku je potrebné čistiť podľa návodu konkrétneho výrobcu Vašej práčky a podľa konkrétneho návodu čistiaceho produktu ktorý na to použijete.

Čo všetko je potrebné vyčistiť?

- tesnenie

- nádobku na dávkovanie

- filter

- ostatné súčasti práčky

Obrázok č.3 má poukázať na to, že produkt na pranie nepatrí mimo na to určenej nádobky v práčke. Ak sa Vám produkt nedopatrením dostane mimo na to určenej nádobky v pračke, je potrebné rozliaty koncentrát utrieť mokrou handričkou. 

 
Obrázok č.3

 

Sušička:

Pred každým sušením:

- Uistite sa, že v nádobe nie je žiadna nahromadená voda

- Skontrolujte a vyčistite filter s nahromadeným prachom

Detailne čistenie sušičky absolvujte pomocou návodu od konkrétneho typu sušičky.

***********************************************************************************************

Bytový parfum

Okrem našej aviváže Vám ponúkame aj bytový parfum v podobe sprejov na každodenné použitie. Špeciálny parfum vyvinutý pre domácnosť. Vhodné na textil, gauč, záclony, do auta a na prevoňanie interiéru apod. Sprej odporúčame aplikovať výhradne na účely tohto druhu.

 ***********************************************************************************************

Puella PENA do kúpeľa

Použitie: Pre maximálny penivý efekt prilejte 10ml peny do kúpeľa do prúdu vody.

 

Späť do obchodu