Na čo všetko sa dajú použiť produkty Puella?

Puella produkty odporúčame používať iba v súlade s pokynmi na ich etiketách, teda na ich primárny účel.

Parfum na pranie

Parfum na pranie je určený nielen pre bežnú bielizeň, ale môžete ho použiť aj pri praní uterákov, posteľnej bielizne či iných textílií, ako sú napríklad deky alebo závesy. Týmto spôsobom rozvoniate nielen svoje oblečenie, ale celý váš dom.

 

Niektorí zákazníci nám tiež potvrdili, že parfum na pranie používajú aj pri umývaní podlahy alebo do difuzérov. Avšak, v takýchto prípadoch nemôžeme garantovať účinnosť ani bezpečnosť tohto použitia, pretože produkt bol navrhnutý a testovaný predovšetkým na pranie textílií.

 

Pena do kúpeľa

Naša pena do kúpeľa je navrhnutá tak, aby ste si mohli užiť dokonalý relaxačný kúpeľ s príjemnou vôňou. Stačí jednoducho pridať pár kvapiek do teplej vody a nechať sa unášať vôňou a pohodlím.

 

Bytový parfum

Bytový parfum je skvelým spôsobom, ako osviežiť vzduch a tkaniny vo vašej domácnosti. Môžete ho použiť v rôznych miestnostiach ako je obývačka, spálňa či kúpeľňa. Stačí len nastriekať do vzduchu alebo na tkaniny ako sú závesy a vankúše a vychutnávať si príjemnú vôňu.

 

Sú produkty vhodné do domácnosti s deťmi a domácimi zvieratami?

Áno, všetky naše produkty sú starostlivo formulované s ohľadom na bezpečnosť a kvalitu. Pred použitím vždy prečítajte a dodržiavajte pokyny na etiketách, aby ste sa uistili, že sú správne používané.

Späť do obchodu