Objavte výhody pracieho gélu Puella v rôznych veľkostiach

Na farebnú, bielu alebo čiernu bielizeň? Na jemné či odolné oblečenie? S pracím gélom Puella nemusíte robiť zložité rozhodnutia. Je vhodný pre všetky typy tkanín a postará sa o príjemnú vôňu. Vďaka trom novým veľkostiam si vyberiete, ak je vás doma viac, periete veľa alebo iba raz za čas.

vôňa čistej bielizne (zdroj: Adobe Stock)

 

5 benefitov pracieho gélu Puella

Aké výhody môže mať prací gél? Možno budete prekvapení. 

 

1. Jemná starostlivosť o vaše oblečenie

Prací gél Puella obsahuje špeciálne čistiace látky a enzýmy, ktoré účinne odstránia špinu a zápach aj pri nízkych teplotách. Je vhodný pre ručné aj automatické pranie, pri ktorom šetrne čistí a chráni farby aj textúru látok. Vďaka tomu s ním môžete prať jemné, športové či detské oblečenie.

 

2. Ľahko kombinovateľný s avivážou či parfumom

Stalo sa vám niekedy, že vôňa pracieho gélu a avivážneho prostriedku spolu neladili? Prací gél Puella má jemnú nevtieravú vôňu, ktorá dáva vyniknúť ostatným prostriedkom pridaným na ošetrenie bielizne, preto si spolu s ním môžete kúpiť ktorúkoľvek aviváž či parfum na pranie.

 

3. Pre menšie aj väčšie množstvo oblečenia

Prací gél Puella je dostupný v rôznych baleniach – 1 liter, 0,5 litra a 250 ml, podľa veľkosti domácnosti, množstva bielizne či frekvencií prania.

 

Aký objem pracieho gélu vybrať a prečo?

 

  • Ak máte väčšiu rodinu alebo potrebujete prací gél pre náročnejšie pranie, odporúčame zvoliť balenie s objemom 1 liter. Vydrží  100 praní v závislosti od tvrdosti vody a množstva špinavej bielizne. 
  • Pre menšie rodiny odporúčame balenie s objemom 500 ml, ktoré vystačí približne na 50 praní. Obsahuje rovnaké množstvo aktívnych látok ako litrové balenie, takže vaša bielizeň bude rovnako čistá a svieža.
  • Najmenšie balenie s objemom 250 ml je ideálne, ak bývate sami alebo len s partnerom a periete menej často. Toto balenie vystačí približne na 25 praní, v závislosti od tvrdosti vody. Balenie 250 ml je skvelou voľbou aj na cesty.

 

4. Kvalitné a nezávadné zloženie 

Prací gél neobsahuje ťažké kovy a je vhodný aj pre alergikov. Nenájdete v ňom žiadne mikroplasty a bez starostí po ňom môžu siahnuť aj vegáni

 

5. Vhodný pre všetky typy práčok 

Prací gél Puella môžete použiť v rôznych modeloch a značkách práčok bez ohľadu na to, či ide o práčky s predným alebo vrchným plnením, alebo o high-efficiency (HE) práčky, ktoré vyžadujú špeciálne nízko penivé čistiace prostriedky. Gél je efektívny pri rôznych režimoch práčky, vrátane jemného prania, intenzívneho prania alebo ekonomických a ekologických programov.

 

pranie v práčke (zdroj: Adobe Stock)

 

Výhody používania pracieho gélu oproti prášku

V čom je prací gél lepší ako prášok?

 

Menšia spotreba, dlhšia výdrž

Pracie gély sú koncentrovanejšie ako pracie prášky, čo znamená, že na rovnaké množstvo bielizne potrebujete menej prostriedku

 

Dôkladné rozpustenie

Na rozdiel od práškov, gély nezanechávajú biele stopy na oblečení a neupchávajú práčky. Ak máte tvrdú vodu, gély sú lepšou voľbou, pretože nevytvárajú vápenatý povlak.

 

Bez obáv z rozsypania pri dávkovaní

Gél je vo forme tekutiny, takže sa ľahko nalieva priamo do dávkovača na prací prostriedok. Správne množstvo sa preto odmeriava ľahšie, ako je to pri prášku. Jednoducho nalejete požadovaný objem gélu podľa množstva a stupňa znečistenia oblečenia. Návod nájdete vždy na balení. 

 

Účinné odstránenie škvŕn

Prací gél obsahuje koncentrované zložky, ktoré účinne odstraňujú škvrny a zaisťujú čistotu tkanín. Gél preniká hlboko do vlákien a výsledkom je dokonale čisté a osviežené oblečenie s príjemnou vôňou.

 

farebné a biele tkaniny (zdroj: Adobe Stock)

 

Účinný aj pri krátkych programoch 

Gél na rozdiel od prášku pôsobí ihneď od začiatku prania, a preto dosahuje vysokú účinnosť aj pri krátkych pracích cykloch. 

Či už máte doma veľa farebného oblečenia, vašej skrini kraľuje čierna, alebo prekračujete hromady detského oblečenia, prací gél Puella si poradí s každým typom a farbou textilu.

Späť do obchodu