Puella voňavá visačka

Puella voňavá visačka Osviežujúca vôňa na každý deň

Vlastnosti produktu:

  • intenzívna, dlhotrvajúca a charakteristická vôňa Puella parfumov,
  • atraktívny dizajn,
  • prémiové balenie,
  • univerzálne využitie – do auta, šatníka, batožiny, do kabelky, do fitness centra, do kúpeľne.

Návod na použitie: Puella visačka je určená na prevoňanie priestorov. Stačí ju rozbaliť a zavesiť do skrine alebo na spätné zrkadlo. Ak sa vám vôňa zdá príliš intenzívna, nechajte visačku v obale a otvorte iba jeho vrchnú časť. Vôňa sa bude uvoľňovať postupne a bude menej prenikavá.

Variant
Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
4,99 €
Kategória: Domácnosť

Vyskúšajte nádherné vône s Puella voňavými visačkami v tvare kvapky. Ide o nevyhnutný doplnok pre každého, kto sa rád obklopuje jedinečnými a príjemnými vôňami. Tieto visačky sú vyrobené z papiera, z vonných olejov a sú obohatené vysokokvalitnými ingredienciami, ktoré dodajú vašim obytným priestorom nádych luxusu a zneutralizujú každý zápach. Či potrebujete osviežiť šatník, kúpeľňu, alebo auto, tieto visačky sa ľahko používajú a rozvoňajú každú miestnosť alebo priestor.

 

Vyberte si zo širokej ponuky vôní:

  • First Dream prenikavá levanduľa spolu s jemnou vanilkou vytvárajú sladkú harmóniu, ktorá poteší vaše zmysly.
  • JaLu – kvety sa spájajú s osviežujúcimi tónmi citrusov, čo vytvára vo vašich priestoroch príjemnú a sviežu atmosféru.
  • Double Y – vôňa kvetu ylang ylang zabezpečí, aby váš dom voňal krásne a čisto.
  • Emija – ovocno-korenistá vôňa dodá vašim priestorom hrejivú a exotickú náladu.
  • Frayo – kvetinovo-ovocná vôňa zabezpečí, že váš dom bude preplnený vitalitou a životom.
  • Queenka – ovocno-kvetinová vôňa, najsladšia zo všetkých, prinesie do vášho domova sladkú a neodolateľnú atmosféru.

 

Dbáme na poctivé zloženie a na kvalitu našich produktov
neobsahuje
ťažké kovy
vhodné
pre vegánov
bez nanolátok
a mikroplastov
bez parabénov

Voňavé visačky neobsahujú ťažké kovy, znečisťujúce rezíduá, dioxán, SVHC, parabény, PBT/vPvB látky, mikroplasty ani nanolátky.

Neobsahujú zložky živočíšneho pôvodu a neboli testované na zvieratách. 

Máte otázky?

 

Zodpovieme vám ich

Odpovede
Navrhnuté pre vašu domácnosť

 

Vyskúšajte silu vône s Puella voňavými visačkami. Používanie vonných visačiek v domácnosti alebo v interiéri vášho auta môže priniesť niekoľko výhod, ako je zvýšenie pozitívnej energie a nálady alebo odstránenie nepríjemných pachov. Vôňa vášho domova je rovnako dôležitá ako jeho vzhľad alebo výzdoba. Charakteristické Puella vône umožnia vašim hosťom alebo spolucestujúcim vychutnať si príjemnú atmosféru spoločne strávených chvíľ.

Zobraziť produkty

Dôležité informácie o produkte

Tieto informácie obsahujú štandardné legislatívne upozornenia pre tento typ produktu:
 
Vôňavá visačka First Dream – levanduľa a vanilka (sladká vôňa).
UFI:HRPV-604W-E00C-1RHM
Vône do auta a šatníka. Pozor! Zloženie: 4-terc-butylcyklohexyl-acetát; linalool; linalyl-acetát; hexyl-salicylát; 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-oktahydro-2,3,8,8-tetrametyl-2-naftyl)etán-1-ón ; α- hexylcinnamaldehyd; kumarín; citronellol; eugenol; undek-10-enal; d-limonen; geranyl-acetát; 3-p- kumenyl-2-metylpropionaldehyd; δ-damaskon. Dráždi kožu. Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Toxický pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami. Uchovávajte mimo dosahu detí. Pozorne si prečítajte všetky pokyny a dodržiavajte ich. Zabráňte uvoľneniu do životného prostredia. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak sa prejaví podráždenie pokožky alebo sa vytvoria vyrážky: vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť. Ak podráždenie očí pretrváva: vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť. Zneškodnite obsah/nádobu podľa platných predpisov.
 
*V závislosti od šarže produktu sa môžu tieto informácie na jeho etikete mierne líšiť.
 
 

Vôňavá visačka JaLu  kvety a citrusy (Svieža vôňa).
UFI:CWPV-60HQ-100C-CEPR
Vône do auta a šatníka. Pozor! Zloženie: 4-terc-butylcyklohexyl-acetát; 1-(1,2,3,4,5,6,7,8- oktahydro-2,3,8,8-tetrametyl-2-naftyl)etán-1-ón; 2-metylundekanal; dodekanal; allyl-3- cyklohexylpropionát; citronellol; 3-p-kumenyl-2-metylpropionaldehyd; eugenol; linalool; 2,4- dimetylcyklohex-3-én-1-karbaldehyd; eukalyptol; d-limonen. Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Toxický pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami. Uchovávajte mimo dosahu detí. Pozorne si prečítajte všetky pokyny a dodržiavajte ich. Zabráňte uvoľneniu do životného prostredia. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak sa prejaví podráždenie pokožky alebo sa vytvoria vyrážky: vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť. Ak podráždenie očí pretrváva: vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť. Zneškodnite obsah/nádobu podľa platných predpisov.

*V závislosti od šarže produktu sa môžu tieto informácie na jeho etikete mierne líšiť.
  
 
 
Vôňavá visačka Double Y  vôňa kvetu ylang ylang (svieža vôňa).
UFI:9JPV-50S3-T00D-Q2CG
Vône do auta a šatníka. Pozor! Zloženie: hexyl-salicylát; 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-oktahydro-2,3,8,8- tetrametyl-2-naftyl)etán-1-ón; linalool; dodekanal; 2-metylundekanal; 3-p-kumenyl-2- metylpropionaldehyd; eugenol; kumarín; indeno(4,3 A-B)dekahydro-2,2,7,7,8,9,9-heptametyl-furán; citral; 2,4-dimetylcyklohex-3-én-1-karbaldehyd; metyl 2,4-dihydroxy-3,6-dimetylbenzoát; Metyl- cinnamát; geranyl-acetát; isoeugenol; δ-damaskon. Dráždi kožu. Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Toxický pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami. Uchovávajte mimo dosahu detí. Pozorne si prečítajte všetky pokyny a dodržiavajte ich. Zabráňte uvoľneniu do životného prostredia. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak sa prejaví podráždenie pokožky alebo sa vytvoria vyrážky: vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť. Ak podráždenie očí pretrváva: vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť. Zneškodnite obsah/nádobu podľa platných predpisov.
 
 *V závislosti od šarže produktu sa môžu tieto informácie na jeho etikete mierne líšiť.
 
 

Vôňavá visačka EmiJa  ovocno-korenistá vôňa (sladká vôňa).
UFI:CNPV-P0FH-300V-CDXJ
Vône do auta a šatníka. Pozor! Zloženie: 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-oktahydro-2,3,8,8-tetrametyl-2- naftyl)etán-1-on; benzyl-salicylát; linalool; α-hexylcinnamaldehyd; linalyl-acetát; piperonal; α-metyl- 1,3-benzodioxol-5-propionaldehyd; citronellol; geraniol; 4-terc-butylcyklohexyl-acetát; d-limonen; geranyl-acetát; 1,2,3,5,6,7-hexahydro-1,1,2,3,3-pentametyl-4H-inden-4-ón; δ-damaskon. Dráždi kožu. Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Toxický pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami. Uchovávajte mimo dosahu detí. Pozorne si prečítajte všetky pokyny a dodržiavajte ich. Zabráňte uvoľneniu do životného prostredia. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak sa prejaví podráždenie pokožky alebo sa vytvoria vyrážky: vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť. Ak podráždenie očí pretrváva: vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť. Zneškodnite obsah/nádobu podľa platných predpisov.

*V závislosti od šarže produktu sa môžu tieto informácie na jeho etikete mierne líšiť.
  
 
 
Vôňavá visačka Frayo  kvetinovo-ovocná vôňa (svieža vôňa).
UFI:0TPV-P0U9-Q00V-P33P
Vône do auta a šatníka. Pozor! Zloženie: 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-oktahydro-2,3,8,8-tetrametyl-2- naftyl)etán-1-ón; benzyl-salicylát; α-hexylcinnamaldehyd; linalool; d-limonen; citronellol; kumarín; linalyl-acetát;2,4-dimethlcyklohex-3-én-1-karbaldehyd; (etoxymetoxy)cyklododekan; 1-(2,6,6- trimetyl-1,3-cyklohexadién-1-yl)-2-butén-1-ón; isoeugenol. Dráždi kožu. Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu. Toxický pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami. Uchovávajte mimo dosahu detí. Pozorne si prečítajte všetky pokyny a dodržiavajte ich. Zabráňte uvoľneniu do životného prostredia. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak sa prejaví podráždenie pokožky alebo sa vytvoria vyrážky: vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť. Zneškodnite obsah/nádobu podľa platných predpisov.

*V závislosti od šarže produktu sa môžu tieto informácie na jeho etikete mierne líšiť.
  
 
 
Vôňavá visačka Queenka – ovocno-kvetinová vôňa (najsladšia vôňa).
UFI:W0QV-Q073-A00U-0S8T
Vône do auta a šatníka. Pozor! Zloženie: α-hexylcinnamaldehyd; linalool; linalyl-acetát; benzyl- salicylát; 4-terc-butylcyklohexyl-acetát; 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-oktahydro-2,3,8,8-tetrametyl-2-naftyl)etán- 1-ón; hexyl-salicylát; d-limonen; [3R-(3α,3aβ,6β,7β,8aα)]-oktahydro-6-metoxy-3,6,8,8tetrametyl-1H- 3a,7-metanoazulén; 3-p-kumenyl-2-metylpropionaldehyd; 1,2,3,5,6,7-hexahydro-1,1,2,3,3- pentametyl-4H-inden-4-ón; citronellol; 7-hydroxycitronellal; kumarín; α-metyl-1,3-benzodioxol-5- propionaldehyd; α-damaskon; β-pinen. Dráždi kožu. Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Toxický pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami. Uchovávajte mimo dosahu detí. Pozorne si prečítajte všetky pokyny a dodržiavajte ich. Zabráňte uvoľneniu do životného prostredia. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak sa prejaví podráždenie pokožky alebo sa vytvoria vyrážky: vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť. Ak podráždenie očí pretrváva: vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť. Zneškodnite obsah/nádobu podľa platných predpisov. 
 
*V závislosti od šarže produktu sa môžu tieto informácie na jeho etikete mierne líšiť. 
5
52x
4
0x
3
0x
2
1x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
JO Avatar autora | 02.05.2024
Rýchle dodanie, vône super, spokojnosť.
5
P Avatar autora | 02.05.2024
Super vône 👌s parfumami na pranie aj s týmito voňavými visačkami som veľmi spokojná
5
JD Avatar autora | 01.05.2024
Veľmi krasne mi rozvoniava šatník☺️
5
E Avatar autora | 01.05.2024
Veľká spokojnosť
5
JK Avatar autora | 30.04.2024
Spokojnosť
5
B Avatar autora | 30.04.2024
Najlepšie voňavky do auta ❤️
5
DG Avatar autora | 26.04.2024
Som spokojna
5
JM Avatar autora | 17.04.2024
Som veľmi spokojná
5
MT Avatar autora | 17.04.2024
Maximalna spokojnost
5
PF Avatar autora | 30.03.2024
Úžasné voňajú
5
IM Avatar autora | 19.03.2024
*****
5
B Avatar autora | 28.02.2024
Veľká spokojnosť
5
JP Avatar autora | 27.02.2024
Krásna vôňa
5
J Avatar autora | 20.02.2024
Produkt krasne voni.
5
OD Avatar autora | 15.02.2024
Som velmi spokojna. Prevonal mi cely byt.
5
LS Avatar autora | 14.02.2024
Už nie len prádlo a dom vonia puellou ale už aj interiér auta. Skvelá vôňa. 😊
5
JR Avatar autora | 09.02.2024
Super vôňa a aj dlho vydrží.
5
BV Avatar autora | 06.02.2024
Dlho vydrží!
5
GG Avatar autora | 06.02.2024
Objednala som si dve jednu do auta a druhu do šatníka zatiaľ som spokojná ale som zvedavá koľko ta vôňa vydrží
5
G Avatar autora | 06.02.2024
Zavesila som na chodbe, vonia pekne. Som spokojna
5
IM Avatar autora | 06.02.2024
Zatiaľ vonia
5
J Avatar autora | 06.02.2024
Krásne voňajú 👌
5
PM Avatar autora | 02.02.2024
Krásna vôňa, mám ju v aute a neskutočne pekne vonia.
5
LG Avatar autora | 01.02.2024
Perfektne auto krasne vonia quenka v tomto prevedeni vonia v priatelovom aute ako pansky parfem naozaj uzasne ako avivaz mi vadi ale vo verzii auta je to luxus👌
5
MC Avatar autora | 27.01.2024
Krásna vôňa, pre vonia celé auto
5
DD Avatar autora | 22.01.2024
Veľmi som spokojná príjemná vôňa a dlho vydržala
5
MK Avatar autora | 17.01.2024
Príjemné vôňa, odporúčam
5
MH Avatar autora | 05.01.2024
Veľmi pekne vône odporúčam 🥰
5
VB Avatar autora | 26.12.2023
Krásne prevonia oblečenie v skrini mojou obľúbenou vôňou ❤️
5
M Avatar autora | 21.12.2023
Odporúčam, nádherná vôňa
5
Z Avatar autora | 21.12.2023
Krásne vône. Odporúčam.
5
ZS Avatar autora | 18.12.2023
Super, krásne vône. Som veľmi spokojná.
5
MV Avatar autora | 14.12.2023
Krásna dlhotrvajúca vôňa. Odporúčam vyskúšať.
5
IM Avatar autora | 14.12.2023
Krásna vôňa do auta. Doporučujem.
5
SS Avatar autora | 14.12.2023
Veľmi pekne voňajú všetky produkty či sú to visačky alebo parfémy do prania
5
VC Avatar autora | 11.12.2023
Spokojná
5
SV Avatar autora | 10.12.2023
Vonia úžasne prevoňalo mi celé auto som veľmi spokojná
5
BZ Avatar autora | 07.12.2023
Super vôňa , len odporúčať viem
5
DS Avatar autora | 07.12.2023
Veľmi pekne vône, priateľ sa potešil :)
5
J Avatar autora | 06.12.2023
Som spokojna, mam to ako darcek
5
JK Avatar autora | 05.12.2023
Spokojná
5
AM Avatar autora | 05.12.2023
Veľmi spokojná, krásne prevonia celé poschodie domu
5
DZ Avatar autora | 05.12.2023
Supeeeeer
5
LB Avatar autora | 30.11.2023
Veľmi som spokojná,krásne voňajú...
5
DB Avatar autora | 30.11.2023
Spokojnosť na 100 percent
Späť do obchodu