Darčekové balenie 3x 50ml podľa vlastného výberu - Parfumy na pranie (spolu 150ml = 30 praní)


First Dream JaLu Double Y EmiJa Frayo Queenka

Objavte tajomné darčekové balenie obsahujúce 3x 50 ml parfumov na pranie (spolu 150ml = 30 praní)! V tomto darčekovom sete sa skrývajú tri rôzne vône, ktoré vám dodajú pocit osvieženia a luxusu pri každom praní.

Vytvorte si vlastný darčekový set troch vôní na bielizeň v darčekovej krabičke – v balíčku sa budú nachádzať tri parfumy na bielizeň z našich šiestich vôní.

Vyberte si obsah darčekového balíčka:
 
 
Skladom
21,47 € –13 % 18,49 €
Kategória: Darčekové sady
Darčekové balenie 3x50 ml podľa vlastného výberu
21,47 € –13 %

S každou fľaštičkou o objeme 50 ml získate 10 praní, čo spolu predstavuje neuveriteľných 150 ml parfumu a 30 praní. Vytvorte si vlastný darčekový set troch vôní na bielizeň v darčekovej krabičke. Všetky parfumy sú z našej širokej ponuky šiestich vôní.

 

Darčekový set troch vôní na bielizeň je skvelým spôsobom, ako sa nechať prekvapiť a objaviť nové vône. Vďaka tomuto baleniu môžete vyskúšať rôzne kombinácie a nájsť si svoje obľúbené pranie. Každá vôňa je jedinečná a prinesie do vašej bielizne a domova štýlovú vôňu, ktorú si zamilujete.

Nechajte sa uniesť tajomným darčekovým balením troch vôní na bielizeň v krásnej darčekovej krabičke. Tento set je nielen skvelým darom pre vašich blízkych, ale aj príležitosťou objaviť nové zážitky pri praní.

PUELLA parfum na pranie je skvelou alternatívou k tradičným avivážam. Naše inovatívne vône sú vyrobené na báze vonných olejov a ich unikátne zloženie môžete použiť na všetky druhy tkanín. Svojou výraznou a dlhotrvajúcou intenzitou prevoňajú vašu bielizeň a vytvoria príjemnú atmosféru vo vašom domove.

Navyše, pri použití týchto olejových parfumov sa nemusíte obávať negatívneho vplyvu na vašu práčku ani sušičku.

 

Dermatologicky testované

Spoločnosť PUELLA podrobila svoje parfumy na pranie dermatologickému testovaniu štandardne vyhradenému pre kozmetické produkty. Je však dôležité poznamenať, že používanie parfumov na pranie je totožné s používaním bežných aviváží a odlišuje sa od tradičného nanášania kozmetických výrobkov priamo na pokožku. Napriek tejto odlišnosti sa testovanie parfumov stretlo s úspechom, ktorý potvrdil, že pri dodržaní správneho dávkovania a náležitej manipulácie sú tieto výrobky bezpečné pre pokožku a vhodné pre ich zamýšľané použitie.

Dermatologický test PUELLA parfumov na pranie pre PUELLAvone s.r.o. vykonala spoločnosť: CENTRUM estetické dermatologie, léčby akné a obličejových dermatóz syncare plus, s.r.o. , 27.09.2023. (k dispozícii na stiahnutie tu)

Dbáme na poctivé zloženie a kvalitu našich produktov
Neobsahuje
ťažké kovy
Vhodné
pre vegánov
Bez nanolátok
a mikroplastov
Bez parabénov

Parfumy na pranie neobsahujú: ťažké kovy, znečisťujúce reziduá, dioxán, SVHC, parabény, PBT/vPvB látky, mikroplasty ani nanolátky.

Neobsahuje zložky živočíšneho pôvodu a nebol testovaný na zvieratách. Viac informácií o zložení.

Typy vôní a zloženie produktov:

First Dream: Levanduľa a vanilka (Sladká vôňa)
Zloženie: 4-terc-Butylcyklohexyl-acetát; Linalool; Linalyl-acetát; Hexyl-salicylát; 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-Oktahydro-2,3,8,8-tetramethyl-2naftyl)ethan-1-on ; Hexylcinnamaldehyd;Kumarin; Citronellol; Eugenol; Undek-10-enal; d-Limonen; Geranyl-acetát; 2-Methyl-3-(4-isopropylfenyl)propanal; δ-Damaskon.

JaLu: Kvety a citrusy (Svieža vôňa)
Zloženie: 4-terc-Butylcyklohexyl-acetát; 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-Oktahydro-2,3,8,8-tetramethyl-2-naftyl)ethan-1-on; Aldehyd C 12 MNA; Dodekanal; Allyl-3-cyklohexylpropionát; Citronellol; 2-Methyl-3-(4-isopropylfenyl)propanal; Eugenol; Linalool; 2,4-Dimethylcyklohex-3-en-1-karbaldehyd; 1,8-Cineol; d-Limonen.

Double Y: Vôňa kvetu Ylang Ylang (Svieža vôňa)
Zloženie: Hexyl-salicylát; 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-Oktahydro-2,3,8,8-tetramethyl-2-naftyl)ethan-1-on; Linalool; Dodekanal; Aldehyd C 12 MNA; 2-Methyl-3-(4-isopropylfenyl)propanal; Eugenol;Kumarin; Heptamethyl dekahydroindenofuran; Citral; 2,4-Dimethylcyklohex-3-en-1-karbaldehyd; Methyl 2,4-dihydroxy-3,6-dimethylbenzoát; Methyl-cinnamát; Geranyl-acetát;Isoeugenol; δ-Damaskon.

Emija: Ovocno-korenistá vôňa
Zloženie: 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-Oktahydro-2,3,8,8-tetramethyl-2-naftyl)ethan-1-on; Benzyl-salicylát; Linalool; Hexylcinnamaldehyd; Linalyl-acetát; Piperonal; 2-Methyl-3-(3,4-methylendioxyfenyl)-propanal; Citronellol; Geraniol; 4-terc-Butylcyklohexyl-acetát; d-Limonen; Geranyl-acetát; 6,7-Dihydro-1,1,2,3,3-pentamethyl-4(5H)-indanon; δ-Damaskon.

Frayo: Kvetinovo-ovocná vôňa (Svieža vôňa)
Zloženie: 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-oktahydro-2,3,8,8-tetramethyl-2-naftyl)ethan-1-on; Benzyl-salicylát; Hexylcinnamaldehyd; Linalool; d-Limonen; Citronellol; Geraniol; Kumarin; Linalyl-acetát; 2,4-Dimethylcyklohex-3-en-1-karbaldehyd; cis-Hex-3-en-1-yl methylkarbonát;(Ethoxymethoxy)cyklododekan; Damaskenon; Isoeugenol.

Queenka: Ovocno-kvetinová vôňa (Najsladšia vôňa)
Zloženie: Hexylcinnamaldehyd; Linalool; Linalyl-acetát; Benzyl-salicylát; 4-terc-Butylcyklohexyl-acetát; 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-Oktahydro-2,3,8,8-tetramethyl-2-naftyl)ethan-1-on; Hexyl-salicylát; d-Limonen; Cedrylmethylether; 2-Methyl-3-(4-isopropylfenyl)propanal;6,7-Dihydro-1,1,2,3,3-pentamethyl-4(5H)-indanon; Citronellol; 7-Hydroxycitronellal; Kumarin; 2-Methyl-3-(3,4-methylendioxyfenyl)-propanal; α-Damaskon; β-Pinen.


PUELLA – parfumy na pranie, najvoňavejšia náhrada aviváže, ktorá je vyvinutá na báze vonných olejov. Spolu s ďalšími dôležitými prvkami tvorí unikátne zloženie, vďaka čomu sú produkty PUELLA výnimočné svojim intenzívnym prejavom. Bielizeň je dlhotrvajúco voňavá a svoju vôňu nestráca ani po vysušení v sušičke. Vysoká koncentrácia zaistí aj napriek nízkej dávke veľmi intenzívnu vôňu v porovnaní s bežnou avivážou. Po vypraní bude voňať nielen bielizeň, ale dokonca aj Váš domov. Dávkovanie: Produkty PUELLA sú silne koncentrované, preto stačí použiť malé množstvo, vďaka čomu sú aj šetrné k vašej práčke (jedna dávka = 5ml/4kg bielizne) Pozor. Výrobok je určený len pre práčky (priehradka na aviváž). V prípade postriekania iného povrchu ihneď utrite vlhkou handričkou / opláchnite vodou. Vhodné na pranie pri teplote vody do 60 °C. Pri vyšších teplotách hrozí riziko poškodenia plastových dielov spotrebiča. Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu. Uchovávajte mimo dosahu detí. Pred použitím si prečítajte etiketu. Ak sa prejaví podráždenie pokožky alebo sa vytvoria vyrážky: vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť. Zneškodnite obsah/nádobu podľa platných predpisov.
Máte otázky?

 

Zodpovieme vám ich

Odpovede
Navrhnuté pre vašu domácnosť

 

Naše parfumy na pranie vynikajú tým, že na rozdiel od bežných aviváži nezanášajú práčku, neupchávajú vlákna bielizne a neporušujú tak jej funkčnosť. Navyše, ich zloženie obsahuje vysoké percento vonných olejov, čo zabezpečuje intenzívnu a dlhotrvajúcu vôňu.

Tipy na používanie a dávkovanie

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu