Dávkovacia pumpička pre parfum na pranie

Dávkovacia pumpička pre jednoduché, presné a bezkontaktné dávkovanie Puella parfumov na pranie. 

 

Zakúpte si túto jednoduchú a praktickú dávkovaciu pumpičku pre pohodlné, presné a bezkontaktné dávkovanie našich parfumov na pranie. Dá sa použiť na fľašu s objemom 250 a 500 ml. Má atraktívny dizajn a v kombinácii s Puella fľašou sa stane ozdobou vašej kúpeľne. Je vyrobená z plastu, môžete ju opakovane používať a presne a šetrne dávkovať naše parfumy na pranie priamo do priehradky na aviváž.

Skladom
0,59 €
Kategória: Parfumy na pranie
Dávkovacia pumpička pre parfum na pranie
Novinka

Návod na použitie:

Odskrutkujte uzáver parfumu na pranie, opatrne vyberte pôvodnú zátku a naskrutkujte dávkovaciu pumpičku. Ak ste si kúpili dávkovaciu pumpičku na 250 ml fľašu, skráťte rúrku na požadovanú dĺžku ešte pred vložením do fľaše. Pre odblokovanie pumpičky pootočte vrchnou časťou v smere zobrazenej šípky (doľava). Niekoľkokrát stlačte pumpičku pre dávkovanie požadovaného množstva parfumu.

 

Dávka na jedno stlačenie je približne 1,5 ml.

 

Dbáme na poctivé zloženie a na kvalitu našich produktov
neobsahuje
ťažké kovy
vhodné
pre vegánov
bez nanolátok
a mikroplastov
bez parabénov

Parfumy na pranie neobsahujú ťažké kovy, znečisťujúce rezíduá, dioxán, SVHC, parabény, PBT/vPvB látky, mikroplasty ani nanolátky.

Neobsahujú zložky živočíšneho pôvodu a neboli testované na zvieratách.

Máte otázky?

 

Zodpovieme vám ich

Odpovede
Navrhnuté pre vašu domácnosť

 

Naše parfumy na pranie vynikajú tým, že na rozdiel od bežných aviváží nezanášajú práčku, neupchávajú vlákna bielizne a neporušujú tak jej funkčnosť. Navyše ich zloženie obsahuje vysoké percento vonných olejov, čo zabezpečuje intenzívnu a dlhotrvajúcu vôňu.

Tipy na používanie a dávkovanie

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu