Dávkovacia pumpička pre parfum na pranie

Zakúpte si túto jednoduchú a praktickú dávkovaciu pumpičku pre pohodlné, presné a bezkontaktné dávkovanie našich produktov. Je vybavená predĺženou trubičkou, ktorú možno kolmým zastrihnutím prispôsobiť pre akúkoľvek Puella fľašu.

*Vzhľad a farebné prevedenie pumpičky sa môžu líšiť v závislosti od dostupnosti produktu na sklade. Pumpička môže byť čierna alebo biela.

Skladom
0,59 €
Kategória: Parfumy na pranie
Dávkovacia pumpička pre parfum na pranie
Novinka

Návod na použitie:

Odskrutkujte uzáver Puella fľaše, opatrne vyberte pôvodnú zátku a naskrutkujte dávkovaciu pumpičku. Ak ste si kúpili dávkovaciu pumpičku pre 50/250/500 ml fľašu, skráťte trubičku kolmým odstrihnutím na požadovanú dĺžku ešte pred vložením do fľaše. Pre odblokovanie pumpičky pootočte vrchnou časťou v smere zobrazenej šípky (doľava). Niekoľkokrát stlačte pumpičku pre dávkovanie požadovaného množstva produktu.

 

Dávka na jedno stlačenie je približne 1 ml.

 

Dbáme na poctivé zloženie a na kvalitu našich produktov
neobsahuje
ťažké kovy
vhodné
pre vegánov
bez nanolátok
a mikroplastov
bez parabénov

Parfumy na pranie neobsahujú ťažké kovy, znečisťujúce rezíduá, dioxán, SVHC, parabény, PBT/vPvB látky, mikroplasty ani nanolátky.

Neobsahujú zložky živočíšneho pôvodu a neboli testované na zvieratách.

Máte otázky?

 

Zodpovieme vám ich

Odpovede
Navrhnuté pre vašu domácnosť

 

Naše parfumy na pranie vynikajú tým, že na rozdiel od bežných aviváží nezanášajú práčku, neupchávajú vlákna bielizne a neporušujú tak jej funkčnosť. Navyše ich zloženie obsahuje vysoké percento vonných olejov, čo zabezpečuje intenzívnu a dlhotrvajúcu vôňu.

Tipy na používanie a dávkovanie
5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
ĽB Avatar autora | 22.05.2024
Praktické dávkovanie, nič nesteká mimo,veľká spokojnosť s touto pumpičkou 🙂
5
KK Avatar autora | 15.04.2024
Super, omnoho praktickejšie ako dávkovanie vrchnákom, vždy mi stieklo pomimo, aj na ruky. Ešte si zapamätať koľko stlačení je tak akurát 🙂
Späť do obchodu