Sú parfumy na pranie Puella vhodné pre alergikov, pre deti a pre zvieratá?

Áno, naše parfumy na pranie sú navrhnuté tak, aby boli bezpečné a vhodné pre každého, vrátane alergikov, detí a zvierat.

  • Pre alergikov

Parfumy na pranie sú vhodné aj pre ľudí trpiacich alergiami a ekzémom

Všetky naše produkty sú dermatologicky testované. Testovanie vykonala spoločnosť CENTRUM estetické dermatologie, léčby akné a obličejových dermatóz syncare plus, s. r. o., 27.09.2023. Viac informácií a konkrétne výsledky nájdete na stránkach jednotlivých parfumov na pranie.

  • Pre deti

Produkty Puella sú obľúbenou voľbou pre rodiny s deťmi, vďaka ich šetrnému zloženiu. Dávkovanie si môžete prispôsobiť podľa potreby. Ak by bola vôňa príliš intenzívna, odporúčame dávkovanie znížiť až o polovicu.

  • Pre zvieratá

Produkty Puella sú vhodné aj na pranie textílií určených pre zvieratá. Zvieratá majú niekoľkonásobne citlivejší čuch ako ľudia, preto aj v tomto prípade odporúčame dávkovanie znížiť až o polovicu. To zabezpečí, že vôňa nebude pre vaše zvieratko príliš intenzívna a nebude ho rušiť.

 

Ďalšie užitočné informácie

  • Skúšobný set: Chcete vyskúšať našu náhradu aviváže? Objednajte si skúšobný set priamo tu. Ideálny spôsob, ako zistiť, či náš produkt vyhovuje vašim potrebám.
  • Zloženie produktov: Naše parfumy na pranie neobsahujú ťažké kovy, znečisťujúce rezíduá, dioxán, SVHC, parabény, PBT/vPvB látky, mikroplasty ani nanolátky.
  • Dávkovanie produktov: Pre optimálne výsledky odporúčame dodržiavať odporúčané dávkovanie a pokyny uvedené na etikete našich produktov. Viac informácií o správnom dávkovaní nájdete tu.
Späť do obchodu