Iné

Dajú sa produkty Puella kúpiť aj v sietí predajní DM?

Produkty Puella zakúpite iba v našom e-shope puellavone.sk. Môžete si objednať skúšobný set vzoriek alebo si vybrať niektorý z našich obľúbených výrobkov.

Ako vás môžem kontaktovať?

Kontaktovať nás môžete prostredníctvom e-mailu support@PUELLAvone.sk, telefonicky na čísle +421 905 491 699 a cez naše sociálne siete Facebook a Instagram.

Ponúkate aj aktivity a súťaže pre zákazníkov?

Pre viac informácií o aktivitách a súťažiach ponúkaných pre zákazníkov sledujte naše sociálne siete.

Prečo sú produkty dostupné iba vo vašom e-shope?

Jeden z hlavných dôvodov je, že nám veľmi záleží na kvalite našich produktov.

Na prvom mieste sme sa rozhodli udržať priamy vzťah so zákazníkmi a poskytnúť im najlepšiu možnú skúsenosť pri nákupe.

Vytvorením vlastného e-shopu sme schopní komunikovať priamo s vami, reagovať na vaše otázky a poskytnúť vám osobný a individualizovaný prístup.

Veríme, že takto dokážeme naplniť vaše očakávania a zabezpečiť vašu maximálnu spokojnosť.

Čo je označenie Cruelty free a Vegan?

Znamená to, že naše produkty neobsahujú zložky živočíšneho pôvodu a neboli testované na zvieratách.

Sú produkty Puella vhodné pre alergikov, pre deti a pre zvieratá?

Naše produkty používajú aj alergici a ekzematici a sú preferovanou voľbou aj pre rodiny s deťmi a s novorodencami. Dávkovanie si môžete prispôsobiť podľa potreby.

Ak by bola vôňa príliš intenzívna, odporúčame dávkovanie znížiť až o polovicu. Tiež sú vhodné aj na pranie textílií určených pre zvieratá.

Zvieratá však na rozdiel od ľudí majú niekoľkonásobne citlivejší čuch, preto aj v tomto prípade odporúčame dávkovanie znížiť až o polovicu.

Pre vyskúšanie našej aviváže poslúži skúšobný set, ktorý si môžete objednať tu: www.PUELLAvone.sk/set-siestich-jednorazovych-vzoriek

Sú produkty Puella šetrné k životnému prostrediu?

V PUELLAvone zodpovedne pristupujeme k ochrane životného prostredia.

Naše parfumy na pranie neobsahujú ťažké kovy, znečisťujúce rezíduá, dioxán, SVHC, parabény, PBT/vPvB látky, mikroplasty ani nanolátky.

Parfum sa pri praní uvoľňuje až v poslednej fáze pracieho cyklu, co znamená, že sa aplikuje priamo na oblečenie a neodčerpáva sa do odpadovej vody.

Pri dodržiavaní odporučeného dávkovania a manipulácie sú produkty Puella vhodné aj v prípade, ak máte čističku odpadových vôd.

Plánujete rozšíriť vašu ponuku aj o nové produkty?

Sledujte stránku nášho e-shopu a naše sociálne siete a všetko sa včas dozviete.

Sú produkty Puella dermatologicky testované?

Spoločnosť PUELLAvone podrobila svoje parfumy na pranie dermatologickému testovaniu štandardne vyhradenému pre kozmetické produkty.

Je však dôležité poznamenať, že používanie parfumov na pranie je totožné s používaním bežných aviváží a odlišuje sa od tradičného nanášania kozmetických výrobkov priamo na pokožku.

Napriek tejto odlišnosti bolo testovanie parfumov úspešné, čo potvrdzuje, že pri dodržaní správneho dávkovania a pri náležitej manipulácii sú tieto výrobky bezpečné pre pokožku a vhodné pre ich zamýšľané použitie.

9 položiek celkom
Späť do obchodu