Veľký set 6x 500ml (spolu 600praní)

Set šiestich vôní (First Dream, JaLu, EmiJa, Queenka, Double Y, Frayo). Set šiestich kusov parfumovaných koncentrátov na pranie, ktoré sa používajú ako náhrada aviváže.
Spolu 3000 ml koncentrovaných parfumov na pranie, ktoré vám postačia až na 600 praní.


PUELLA – parfum na pranie, najvoňavejšia náhrada aviváže, ktorá je vyvinutá na báze vonných olejov. Spolu s ďalšími dôležitými prvkami tvorí unikátne zloženie, vďaka čomu sú produkty Puella výnimočné svojím intenzívnym prejavom. Bielizeň je dlhotrvajúco voňavá, neuveriteľne jemná na dotyk a navyše svoju vôňu nestratí ani po usušení v sušičke. Vysoká koncentrácia zaistí aj napriek nízkej dávke veľmi intenzívnu vôňu v porovnaní s bežnou avivážou. Po vypraní bude voňať nielen bielizeň, ale dokonca aj váš domov.

Pri objednávke nad 87,99 € je doprava zdarma.

Skladom - posielame ihneď
Značka: Puella
155,94 € –6 % 146,94 €
F91E23B0 BAD1 499A ADEC 4D679348CCF2
155,94 € –6 %

Dávkovanie: produkty PUELLA sú silne koncentrované, preto stačí použiť malé množstvo, vďaka čomu sú aj šetrné k vašej práčke (jedna dávka = 5 ml/4 kg bielizne). Koncentrát sa už s ničím neriedi.
Návod na použitie: Pre mimoriadne intenzívnu vôňu je odporúčané dávkovanie – na 4 kg bielizne naliať do nádobky na aviváž 5 ml koncentrátu.


ZLOŽENIA PRODUKTOV:
First Dream obsahuje parfum (4-terc-Butylcyklohexyl Acetát, Linalool, Hexylsalicylacetát, Kumarin, Linalyl Acetát).
JaLu obsahuje parfum (4-terc-Butylcyklohexyl Acetát, 2-terc-Butylcyklohexyl Acetát, Boisvelone, 2-methylundecanal, Citronellol).
Double Y obsahuje parfum (Dihydromyrcenol, Hecylsalicylate,  Boisvelone, Isoamylsalicylate).
Emija obsahuje parfum (Benzylsalicylate, Boisvelone, Linalool,  Hexyl Cinnamic Aldehyde, Piperonal).
Frayo obsahuje parfum (Boisvelone,  Linalool, Hexyl Cinnamic Aldehyde, Benzylsalicylate, Limonen).
Queenka obsahuje parfum (Hexyl Cinnamic Aldehyde, Linalool,  Linalyl Acetate , Vanilin, Benzylsalicylacetate, d-Limonen).

 

Často kladené otázky - kliknúť

 

 

Perfumed washing oil 

Product description:

Perfumed concentrate for washing, which is meant to be used as a substitute for fabric softener. It is composed of strong essential oils, thanks to which the resulting scent is much more intensive, longer lasting and the clothes remain soft. Your laundry as well as your surroundings will smell good after washing. Laundry can be tumble dried after washing. Leaves no stains on laundry, please follow recommended dosage.

Dosage: It is a strong concentrate, therefore, only a few drops should be dispensed, thanks to which it is also gentle to your washing machine.

One dose = 5 ml/4 kg of laundry 

Instructions for Use: Pour 5 ml of perfumed concentrate to fabric softener dispenser for 4 kg of laundry. There’s no need to dilute the concentrate.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu