Prečo práve Puella?

Vhodné pre
alergikov

 

Doprava
zadarmo

 

Doručenie
do 3 dní

 

Zákaznícka
podpora

Dbáme na poctivé zloženie a na kvalitu našich produktov

neobsahuje
ťažké kovy

vhodné pre vegánov

bez nanolátok
a mikroplastov

bez
parabénov

Bezkonkurenčná náhrada aviváže

Naše parfumy na pranie sú koncentrované a vyrobené na olejovej báze s vysokým percentom vonných olejov. Puella parfumy na pranie sú bezkonkurenčnou náhradou bežnej aviváže a predstavujú výhodnú voľbu pre zákazníkov, ktorí chcú dosiahnuť kvalitné výsledky a zároveň ušetriť peniaze. Oproti bežným avivážam sa naše produkty osvedčujú ako ekonomická alternatíva.

Intenzívna a dlhotrvajúca vôňa

Naše parfumované náhrady aviváže majú jednoznačný cieľ – priniesť vám kvalitu a intenzívnu vôňu, ktorá vydrží dlho. Naše parfumy na pranie sú v porovnaní s konkurenciou najviac koncentrované, preto sú voľbou číslo jedna medzi zákazníkmi.

Môžete sa spoľahnúť na to, že Puella parfumy na pranie vám poskytnú najvyššiu úroveň vône, ktorá vydrží dlhšie ako u akýchkoľvek iných značiek. Bielizeň bude po vypraní s použitím Puella parfumov neuveriteľne voňavá, a to aj po vysušení v sušičke.

Rozmanitosť vôní

S našimi Puella parfumami na pranie máte možnosť vybrať si zo širokého spektra vôní. Nech už preferujete sladkú levanduľu a vanilku First Dream, sviežu kombináciu kvetov a citrusov JaLu, exotické kvety ylang ylang Double Y, ovocno-korenistý zážitok Emija alebo kvetinovo-ovocnú esenciu Frayo, či najsladšiu vôňu ovocno-kvetinovú Queenka, náš výber vôní uspokojí každého.

Pracie parfumy VS bežné aviváže

Pri používaní bežných aviváží sa často stáva, že musíte až dvojnásobne zvýšiť dávku, aby ste dosiahli požadovaný efekt. To však môže mať negatívny vplyv, napríklad zanášanie práčky a upchávanie vlákien bielizne. Navyše priemerná dávka bežnej aviváže vás tak môže stáť až 0,45 € na jedno pranie.

Puella je cenovo najvýhodnejšou voľbou v porovnaní nielen s bežnou avivážou, ale aj s inými olejmi na pranie. S našimi produktmi si môžete byť istí, že vaša bielizeň bude voňavá a osviežujúca dlho po vypraní. Naše najvýhodnejšie a najväčšie balenie, ktoré je dostupné za neuveriteľných 0,26 € na jednu dávku, je určené na 100 praní a jeho celková váha je len 0,515 kg (v skladnom 500 ml balení).

Späť do obchodu