Darčekové sady na Vianoce

Najvoňavejšie
DARČEKY PUELLA

 

 

Vhodné pre
alergikov

 

Doprava
zadarmo

 

Doručenie
do 3 dní

 

Zákaznícka
podpora

DARČEKOVÉ KRABIČKY

V našich darčekových krabičkách nájdete našich 6 unikátnych vôní. Prvá krabička obsahuje 12 vzoriek našich vôní, druhá krabička je ešte bohatšia s 18 vzorkami, a tretie darčekové balenie parfumov na pranie podľa vlastného výberu obsahuje 3 fľaštičky po 50 ml. Tieto krásne darčekové balenia umožnia vašim blízkym objaviť rozmanité vône pre ich prádlo a určite ich potešia.

 

Darčekové balenie vzoriek parfumov na pranie 12 ks

6,49 €

Darčekové balenie vzoriek parfumov na pranie 18 ks

9,49 €

D

Darčekové balenie 3x50 ml podľa vlastného výberu

18,49 €

VIANOČNÉ DARČEKOVÉ SADY

Potešte seba alebo osobu, na ktorej Vám záleží, darčekovou sadou! Vyberte si zo šiestich vôní a zvoľte darčekové balenie, ktoré bude obsahovať príslušnú veľkosť parfumu na pranie, bytového parfumu, peny do kúpeľa, a to spolu so skúšobným setom všetkých Puella parfumov na pranie. Vyskladajte si škatuľku plnú prekvapení z ponuky našich šiestich vôní a každý deň si tak doprajte zážitok z pocitu sviežosti a luxusu.

 

Vianočná darčeková sada S

26,99 €

Vianočná darčeková sada M

33,49 €

Vianočná darčeková sada L

41,99 €

Vianočná darčeková sada XL 

53,99 €

DARČEKOVÉ SETY

Vyskúšajte čarovnú paletu luxusu a nezabudnuteľných vôní s našou exkluzívnou kolekciou PUELLA setov 6x50ml, 6x250ml a 6x500ml. Každý set PUELLA nesie so sebou unikátnu harmóniu vôní, ktorá oživí vaše prádlo a zanechá ho voňavé a osviežujúce. Naše darčekové sety sú vytvorené s ohľadom na vaše zmysly a vášeň pre kvalitu. Každý set obsahuje 6 rôznych vôní.

 

Darčekové balenie parfumov na pranie 6 x 50 ml

29,99 €

Stredný set parfumov na pranie 6 x 250 ml

107,94 €

Veľký set parfumov na pranie 6 x 500 ml

155,94 €

PUELLA 5,0
Hodnotenie obchodu
 

DARČEKOVÉ POUKÁŽKY

Váhate nad tým, čím potešiť svojich blízkych? Máme pre vás riešenie! Darčekové poukážky Puella v hodnotách 10 €, 30 €, 50 € a 100 € sú tou ideálnou voľbou, ktorá umožní vašim drahým objaviť svet luxusných parfumov na pranie a bytových vôní.

S týmito poukážkami si vaši blízki sami môžu vybrať tie vône, ktoré ich oslovujú najviac.

Späť do obchodu